Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  36. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi


Grand Prix - Puchar Polski
Poznań, 24- - 25-11-2012


Konkurencja 1
2012-11-24
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SZCZEPANIAK, Karolina92AZS AWF Katowice4:37.44
2ŻUKOWSKA, Paula93MKS Juvenia Wrocław4:44.66
3TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław4:44.93
4URBAŃSKA, Karolina92AZS AWF Warszawa4:46.15
5CHWADECZKO, Zuzanna SSz95MTP Lublinianka4:47.45
6SZPUCHA, Katarzyna SK96TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:47.67
7SIEŃCZYK, Jowita SK97MKS Żak Biała Podlaska4:50.02
8BAKIES, Gabriela96UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki4:54.41
9SZMAGALSKA, aGATA95MKP Słowianka Gorzów WLKP5:01.19
10CICHOWSKA, Kinga94MKP Słowianka Gorzów WLKP5:01.89
11MIKOŁAJCZAK, Anna SSz95MKP Szczecin5:02.25
12MENDOWSKA, Paulina97KS Warta Poznań5:02.54
13BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz5:07.90
14HALAGIERA, Joanna96MKP Słowianka Gorzów WLKP5:08.32
15ZACHARSKA, Inga94UKS "GIM 92 Ursynów"5:09.89
16STEFANIAK, Małgorzata92K.S.Warta Poznań5:11.40
17WIŚNIEWSKA, Natalia97KS Warta Poznań5:12.62
18SPROSKA, Magda97MKS Zryw Opole5:12.75
19NIKLARZ, Maria97UKS Ruch Grudziądz5:15.16
20MENDOWSKA, Katarzyna SP94K.S.Warta Poznań5:17.02
21CIUPA, Aleksandra96MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:19.27
22MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn5:24.41
23WALCZAK, Katarzyna97KS Warta Poznań5:24.65
24MISZTAL, Dorota96UKS "GIM 92 Ursynów"5:27.25
25KWIATKOWSKA, Magdalena96Uks Cityzen5:33.46
26HORUDKO, Jolanta98Slask Wroclaw5:33.52
27SMAGA, Anna98Slask Wroclaw5:35.32
28BARANOWSKA, Katarzyna87MKP SzczecinNT
29SZKARŁAT, Julia98Slask WroclawNT


<< TOP >>
Konkurencja 2
2012-11-24
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ŚWITKOWSKI, Jan94Skarpa Lublin4:15.76
2DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin4:18.79
3SZWEDZKI, Dawid94UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki4:19.37
4NACHTMAN, Mateusz95Slask Wroclaw4:24.68
5CZARNOTA, Mateusz91UKP Unia Oświęcim4:26.87
6KUBKOWSKI, Bartłomiej95Slask Wroclaw4:27.22
7BAŁABUCH, Krystian SO95BOSiR SP Brzesko4:30.20
8KŁOS, Grzegorz SO95AZS AWF Katowice4:31.59
9PIETRZAK, Dawid97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:33.02
10WERTEPNY, Damian96UKS Shark Rudna4:33.76
11MACHNIK, Mikołaj93AZS AWF Katowice4:34.88
12RADUCKI, Arkadiusz97KS Warta Poznań4:37.13
13GIERACKI, Bartosz95Slask Wroclaw4:37.19
14RUTKOWSKI, Krzysztof96MTP Lublinianka Lublin4:37.20
15SALIK, Jakub96MKS Juvenia Wrocław4:40.61
16NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice4:43.42
17MULLER, Maksym97MKP Słowianka Gorzów4:44.20
18KAMINIARZ, Jakub96KP Astromal Akwawit Leszno4:45.09
19ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia4:46.76
20KOZAKIEWICZ, Jan96UKS "GIM 92 Ursynów"4:48.92
21ADAMCZYK, Michał97MKP Słowianka Gorzów4:51.03
22ŚWIERCZYŃSKI, Jakub95AZS AWF Katowice4:51.84
23STOLARSKI, Marcin96Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:54.27
24JANUSZANIS, Jakub98MUKS"Olimpijczyk" Suwalki4:54.61
25STILLER, Piotr, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk4:57.63
26JAWORSKI, Norbert98MUKS UNIA Busko-Zdrój5:06.01
27OKUPNIK, Jakub98Slask Wroclaw5:09.92
28SÓWKA, Denis98DOKiS VEGA Dobrodzień5:10.35
29OSSES, Filip97KS Warta Poznań5:14.15
30BURBA, Jakub97MKP Słowianka Gorzów5:15.07
31NIECZYPOROWSKI, Łukasz97KS Warta Poznań5:21.48
32CWALINA, Piotr98Slask Wroclaw5:25.33
33MARKOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów5:25.68
34SZCZUTKOWSKI, Robert98Slask Wroclaw5:30.45
35CIESIELSKI, Filip96MUKS Piętnastka BydgoszczNT
36URBAŃSKI, Michał97MUKS Piętnastka BydgoszczNT
37SZYDŁOWSKI, Kamil98KP Astromal Akwawit LesznoNT
38FRYMUS, Tyberiusz SSz95MKP SzczecinNT
39MUZYCZUK, Adrian SSz95MKP SzczecinNT
40LIPIŃSKI, Kacper98Slask WroclawNT
41MORAWSKI, Krzysztof94MUKS "Piętnastka" BydgoszczNT
42PIETRZAK, Krzysztof96KS Delfin GdyniaNT
43BARTOSZEK, Jarosław97MKP Słowianka GorzówNT


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-11-24
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KILIJAŃSKA, Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec Św8:28.69
2BERNAT, Aleksandra90K.S.Warta Poznań8:36.23
3ZACHOSZCZ, Joanna93AZS UWM Olsztyn8:41.53
4ŻUKOWSKA, Paula93MKS Juvenia Wrocław8:45.04
5CZERNIAK, Monika92AZS UWM Olsztyn8:46.06
6WIKIEŁ, Manuela92AZS UWM Olsztyn8:48.12
7NIENAŁTOWSKA, Natalia SO96MKS Polonia Warszawa8:50.88
8SZCZYTKO, Alicja95MUKS"Olimpijczyk" Suwalki8:51.99
9CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań8:54.75
10KARPISZ, Milena97UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki8:58.09
11SZCZEPANIAK, Karolina92AZS AWF Katowice9:05.88
12ALEKSANDROWICZ, Arleta96MUKS"Olimpijczyk" Suwalki9:09.56
13WOŁOSZYN, Sonia95KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski9:12.31
14HALAGIERA, Joanna96MKP Słowianka Gorzów WLKP9:12.61
15WÓJCIK, Claudia97KS Warta Poznań9:21.01
16EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock9:24.07
17MACIUCH, Karolina96DOKiS VEGA Dobrodzień9:25.71
18NOWACKA, Aleksandra90AZS AWF Warszawa9:25.98
19ZIĘBA, Katarzyna97KORNER Zielona Góra9:31.77
20ZAWOLIK, Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski9:38.37
21MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski9:41.00
22SZYMAŃSKA, Monika96LKS"OMEGA"Kleszczów9:41.65
23KLINGER, Anna94UKS Shark Rudna9:46.06
24JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski9:47.48
25LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock9:51.63
26NIEMCZYK, Mirosława95KORNER Zielona Góra9:54.27
27KRZYŻAN, Maria98KS Warta Poznań10:15.03
28WARMIŃSKA, Daria SR98UKP Unia Oświęcim10:51.47
29PŁATEK, Anna98KP Astromal Akwawit LesznoNT
30STAWARZ, Sandra98Slask WroclawNT
31OLCZAK, Mirella93AZS AWF WarszawaNT
32NOWAK, Julia97MKP Słowianka GorzówNT
33HACZKIEWICZ, Paulina SZG97KORNER Zielona GóraNT


<< TOP >>
Konkurencja 4
2012-11-24
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ZONIUK, Maciej94Slask Wroclaw7:58.41
2KLICH, Kacper94AZS AWF Katowice8:00.69
3BUJOCZEK, Filip94Slask Wroclaw8:02.39
4HURA, Bartosz91AZS UWM Olsztyn8:03.76
5TOWAREK, Sebastian93Slask Wroclaw8:11.55
6STOKARSKI, Marek92AZS AWF Warszawa8:15.85
7RŻYSKI, Marcin94AZS UWM Olsztyn8:16.84
8SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz8:17.01
9SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz8:17.01
10SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa8:18.84
11PIÓRO, Artur91AZS AWF Katowice8:20.78
12RZADKOWSKI, Daniel94MUKS"Olimpijczyk" Suwalki8:28.02
13GOŻDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań8:28.18
14HOFFMANN, Robert95T.S.Olimpia Poznań8:30.10
15MAJEWSKI, Lukasz96MKP Słowianka Gorzów WLKP8:32.32
16KSIĄŻEK, Sebastian96KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski8:38.34
17SZEWCZYK, Arkadiusz SWR95Fala Niepołomice8:40.45
18BAGROWSKI, Karol96MUKS Piętnastka Bydgoszcz8:44.70
19BRODOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów8:53.45
20BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock8:55.18
21BRZEZIŃSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno9:11.00
22KONOPKA, Mateusz97KS Delfin Gdynia9:21.96
23PLUTA, Piotr97KORNER Zielona Góra9:28.29
24DRZYZGA, Oskar98Slask Wroclaw9:35.55
25WIERDAK, Michał98Slask Wroclaw9:58.21
26POTOCKI, Daniel98Slask Wroclaw9:59.25
27KUCZMA, Jędrzej98Slask Wroclaw9:59.98
28MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia10:04.78
29ŻURAWICZ, Mateusz97MUKS Piętnastka BydgoszczNT
30ARENTEWICZ, Jacek97Mks "Piast" GłogówNT
31GRZESIŃSKI, Michał98Mks "Piast" GłogówNT
32ŁAZARECKI, Dominik98Mks "Piast" GłogówNT
33DOMINICZAK, Krzysztof98Mks "Piast" GłogówNT
34ŚRODEK, Arkadiusz96MTP Lublinianka LublinNT
35POWROŹNIK, Konrad97KS Krotosz KrotoszynNT
36TUREK, Maksymilian98Slask WroclawNT
37DALECKI, Łukasz95Slask WroclawNT
38CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria BydgoszczNT
39CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria BydgoszczNT
40SKRZYPCZAK, Filip97MKP Słowianka GorzówNT
41BUCZKOWSKI, Kamil96KORNER Zielona GóraNT
42KOŁODZIEJSKI, Filip96KORNER Zielona GóraNT


<< TOP >>
Konkurencja 5
2012-11-24
Kobiet, 1500m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WASILEWSKA, Barbara94LKS"OMEGA"Kleszczów17:17.55
2BURSKA, Justyna95UKS "Piątka" Konstantynów ŁódzkiNT
3MAZUR, Maja98Salos CortileNT


<< TOP >>
Konkurencja 6
2012-11-24
Mężczyzn, 1500m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ZABOROWSKI, Filip SSz94MKP Szczecin14:59.95
2KACZMARSKI, Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec Św15:01.59
3SZUBA, Michał93Slask Wroclaw15:05.09
4ZACZYŃSKI, Karol91AZS AWF Katowice15:07.75
5PIELOWSKI, Krzysztof91AZS UWM Olsztyn15:08.76
6FURTEK, Paweł SSz95WKS Śląsk Wrocław15:13.25
7BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester92AZS UWM Olsztyn15:25.01
8URBANIAK, Jan95K.S.Warta Poznań15:59.79
9HORAŁA, Damian96K.S.Warta Poznań16:02.90
10SOKOŁOWSKI, Ziemowit97KS Warta Poznań16:28.60
11KARAŚ, Sebastian91UKS "G-8 Bielany" Warszawa16:32.94
12KRYCIA, Mateusz96KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski16:38.99
13JASZCZAK, Wiktor97Slask Wroclaw16:49.41
14DULSKI, Piotr96KS Posnania Poznań17:44.59
15TCHÓRZEWSKI, Krzysztof97KS Posnania Poznań17:49.75
16GRZYMSKI, Mateusz98Slask Wroclaw18:03.99
17MASŁOWSKI, Mateusz98Slask Wroclaw18:07.44
18NOWAK, Mateusz98MKS Neptun Staragard Szcz18:07.62
19KAMIŃSKI, Marcin97UKP Marlin18:39.14
20KRUK, Tomasz98KP Astromal Akwawit LesznoNT
21POPIELAS, Dawid98KP Astromal Akwawit LesznoNT
22MIELCZAREK, Filip96EKS"SKRA"BełchatówNT


<< TOP >>
Konkurencja 7
2012-11-24
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1DOWGIERT, Anna90WKS Śląsk Wrocław26.34
2ZAWISZEWSKA, Maja93WKS Śląsk Wrocław27.57
3SKRZYDŁO, Sara93WKS Śląsk Wrocław27.67
4JANICZEK, Joanna SO96UKP Unia Oświęcim27.95
5ŻELAZNA, Paulina94WKS Śląsk Wrocław28.01
6KORZENIOWSKA, Marta93AZS AWF Warszawa28.02
7JAGODA, Julia95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki28.16
8PTASIŃSKA, Katarzyna90AZS AWF Warszawa28.36
9WRÓBLEWSKA, Dominika SWR95WKS Śląsk Wrocław28.43
10SIKORA, Paulina93AZS AWF Warszawa28.49
11SZCZEPANIK, Joanna SO96KS Wodnik Śrem28.50
12MIZAK, Joanna94MKP Szczecin28.56
13SPROSKA, Magda97MKS Zryw Opole28.77
14MISZTAL, Dominika94UKS "GIM 92 Ursynów"29.03
15STEFANIAK, Małgorzata92K.S.Warta Poznań29.10
16OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn29.14
17JAGODA, Weronika95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki29.23
18KLINGER, Anna94UKS Shark Rudna29.34
19OKAJ, Oliwia SWR96WKS Śląsk Wrocław29.37
20MISZTAL, Dorota96UKS "GIM 92 Ursynów"29.40
21NOWACKA, Aleksandra90AZS AWF Warszawa29.50
22NOWAK, Julia97MKP Słowianka Gorzów29.53
23HARAF, Iga SWR95WKS Śląsk Wrocław29.70
24KUSCH, Katarzyna97MKS Juvenia Wrocław29.83
25KAPELA, Joanna97DOKiS VEGA Dobrodzień29.88
26SZMAGALSKA, aGATA95MKP Słowianka Gorzów WLKP29.94
27OTREMBA, Justyna95MTKP Delfin Toruń29.96
28JAROMA, Agata SWR95MKS Juvenia Wrocław30.29
29KOWALIŃSKA, Oriana93AZS UWM Olsztyn30.36
30KORZENIOWSKA, Natalia97KORNER Zielona Góra30.61
31WACHOWIAK, Patrycja97MKP Słowianka Gorzów30.75
32BAKUNIAK, Hanna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.87
33FILIPIAK, Wiktoria97KS Warta Poznań31.20
34BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz31.46
35GLANERT, Daria, SG96UKS Ósemka Starogard Gdański31.55
36WOJCIECHOWSKA, Izabela97KS Wodnik Śrem31.63
37LEWANDOWSKA, Kamila SG95KS AZS-AWFiS Gdańsk31.85
38KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica32.33
39ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile32.52
40HENDZELEK, Zofia98KP Astromal Akwawit Leszno32.59
41TROJANOWSKA, Kinga95LKS"OMEGA"Kleszczów32.70
42BEUTLER, Katarzyna98KS Warta Poznań33.36
43STRADOMSKA, Natalia97MKS Neptun Staragard Szcz33.98
44JAGODZIŃSKA, Małgorzata97KS Warta Poznań34.27
45KIT, Zuzanna97UKS 9 Kalisz34.29
46BARTOSZEK, Joanna SWR96AZS-AWF KatowiceNT


<< TOP >>
Konkurencja 8
2012-11-24
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KRUPECKI, Oskar92MKP Szczecin23.90
2POPRAWA, Michał SO94AZS AWF Katowice23.97
3ANDRZEJCZAK, Mateusz94AZS AWF Warszawa24.16
4KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań24.47
5SOKULSKI, Jacek91WKS Śląsk Wrocław24.52
6BENING, Emil93MKS Juvenia Wrocław24.57
7PASIKOWSKI, Piotr93S.K.S."Start" Łódź24.69
8RZADKOWSKI, Daniel94MUKS"Olimpijczyk" Suwalki24.92
9ZAWADA, Mateusz92KS AZS-AWFiS Gdańsk24.95
10CHABA, Mateusz96Slask Wroclaw24.98
11SENDYK, Paweł97UKP Marlin25.04
12WOJCIECHOWSKI, Adrian92Kp Akwawit Leszno25.05
13PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock25.32
14OPALSKI, Marcin93UKS "GIM 92 Ursynów"25.35
15WIDANKA, Maciej93MKS Juvenia Wrocław25.37
16GORCZYCA, Przemyslaw90KS AZS-AWFiS Gdańsk25.45
17KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań25.68
18MUSIAŁOWSKI, Marcin95MKS Juvenia Wrocław25.74
19WIATROWSKI, Remigiusz96K.S.Warta Poznań25.95
20BEDNARCZYK, Paweł94Slask Wroclaw26.03
21PERZANKOWSKI, Kacper96UKS NAWA Skierniewice26.06
22CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz26.13
23AMBROZIAK, Kamil96UKS 9 Kalisz26.17
24ZIEMNIARSKI, Bartosz86KU AZS UAM Poznań26.25
25KUBOT, Szymon97KS Warta Poznań26.40
26KURTOK, Tomasz SR95UKP Unia Oświęcim26.53
27STEFANIAK, Jakub95UKS 9 Kalisz26.56
28WERTEPNY, Damian96UKS Shark Rudna26.79
29CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock26.81
30WIETESKA, Mateusz91AZS AWF Katowice26.90
31BIELA, Kamil96MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.92
32WĘGŁOWSKI, Karol96Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp26.93
33CHOIŃSKI, Michał90UKS G-8 Bielany27.00
34KUBIACZYK, Jakub97UKS 9 Kalisz27.04
35BIAŁEK, Marcin95K.S.Warta Poznań27.15
36FAJFER, Mateusz96MKS Juvenia Wrocław27.20
37ŚRODEK, Arkadiusz96MTP Lublinianka Lublin27.23
38ŻURAWICZ, Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.28
39BOR, Radosław SZG93KORNER Zielona Góra27.32
40SOBCZAK, Piotr96T.S.Olimpia Poznań27.34
41GRUDZIECKI, Remigiusz97MMKS Kędzierzyn-Koźle27.39
42KAMIŃSKI, Szymon92K.S.Warta Poznań27.60
43BUKOWSKI-MATZ, Mateusz95K.S.Warta Poznań27.66
44ZIMOWSKI, Oskar97Buks Warszawa27.74
45MISIEWICZ, Karol97UKP MANTA Jelcz-Laskowice27.77
46WIŚNIEWSKI, Wiktor95KP MZOS Płock27.77
47MORAWSKI, Jakub SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk27.89
48ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia27.91
49GAŁECKI, Mateusz96Buks Warszawa27.96
50ŻUK, Mateusz95MKP Szczecin28.00
51SOBALA, Adam97Uks Cityzen28.11
52BURBA, Jakub97MKP Słowianka Gorzów28.40
53STILLER, Piotr, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk28.41
54PIASECKI, Kamil97KS Wodnik Śrem28.42
55DYTKOWSKI, Jan97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski28.43
56ADAMCZYK, Michał97MKP Słowianka Gorzów28.43
57HODUR, Filip97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki28.57
58JANCZAK, Mikołaj97KS Delfin Gdynia28.57
59GRZYBEK, Bartosz96Klub Sportowy Posnania28.72
60KWIATKOWSKI, Krzysztof97MTKP Delfin Toruń28.74
61RUBASZKIEWICZ, Andrzej96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno28.87
62SZADY, Dominik96KP Astromal Akwawit Leszno29.09
63MUSZTAFAGA, Piotr96MKP Szczecin29.10
64GNIAZDOWSKI, Jerzy96WODNIK Rawicz29.53
65KAMIŃSKI, Patryk95MKP Szczecin29.93
66WAŚCIŃSKI, Konrad98KP Astromal Akwawit Leszno30.26
67KOMISARCZYK, Bartosz97MKS Neptun Staragard Szcz30.87
68SOWIŃSKI, Filip97KP Astromal Akwawit Leszno30.93
69FIGLARZ, Adam97KS Warta Poznań31.06
70SKORULSKI, Jakub97MMKS Kędzierzyn-Koźle31.19
71KORBANEK, Piotr98KS Warta Poznań31.68
72ŚLIWIŃSKI, Marcin97KS Wodnik Śrem31.88
73WIERDAK, Michał98Slask Wroclaw32.25
74KUŹMA, Bartosz98Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki32.27
75BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica32.62
76POWĄSKA, Mateusz90Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa WlkpNT
77ZIELINSKI, Beniamin98KP Astromal Akwawit LesznoNT
78KUKLA-KUKLEWICZ, Michał95KP MZOS PłockNT
79MORAWSKI, Krzysztof94MUKS "Piętnastka" BydgoszczNT
80KUS, Przemysław96Slask WroclawNT
81PASZEK, Marcin89AZS AWF WarszawaNT
82HOFFMANN, Robert95T.S.Olimpia PoznańNT
83BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta PoznańNT
84KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta PoznańNT
85ROSZKOWSKI, Mikołaj95K.S.Warta PoznańNT
86GALON, Michał SZG95KP Astromal Akwawit LesznoNT


<< TOP >>
Konkurencja 9
2012-11-24
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1URBAŃCZYK, Aleksandra87Mks "Trójka" Łódź26.76
2TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław27.46
3NAZIĘBŁO, Klaudia93MKS Juvenia Wrocław27.77
4ZAWISZEWSKA, Maja93WKS Śląsk Wrocław27.94
5PORZELSKA, Anna95MKP Słowianka Gorzów WLKP28.30
6KRZYŻOSTANIAK, Agnieszka93MKP Szczecin28.68
7KOZŁOWSKA, Anna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.19
8PRZASNEK, Zuzanna94MKP Szczecin29.19
9PODLECKA, Agnieszka94MKP Szczecin29.24
10RYCZAK, Maja96MKP Szczecin29.29
11SZYNAL, Ludwika94Skarpa Lublin29.37
12CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań29.37
13PAWŁOWSKA, Marta96MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.95
14STRUGAŁA, Honorata95K.S.Warta Poznań30.04
15MAŁECKA, Agnieszka93MKP Szczecin30.43
16ZACHARSKA, Inga94UKS "GIM 92 Ursynów"30.44
17KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź30.60
18KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź30.60
19BARAN, Justyna96MKP Szczecin30.66
20WYSOCKA, Wiktoria94MKP Szczecin30.70
21MIZAK, Joanna94MKP Szczecin30.76
22SZPAK, Zofia92KS AZS-AWFiS Gdańsk30.85
23MACIUCH, Karolina96DOKiS VEGA Dobrodzień31.02
24OKAJ, Oliwia SWR96WKS Śląsk Wrocław31.09
25ROSIAK, Paulina SSz95MKP Szczecin31.10
26LEMPART, Marta SWR96AZS-AWF Katowice31.23
27JAROMA, Agata SWR95MKS Juvenia Wrocław31.31
28KISIEL, Monika SR96AZS-AWF Katowice31.68
29OTREMBA, Justyna95MTKP Delfin Toruń31.75
30BALUK, Nicoletta95K.S.Warta Poznań31.78
31RADZIK, Adrianna95K.S.Warta Poznań31.85
32CECERE, Natalia97KS Warta Poznań31.93
33PODLEWSKA, Miriam97KS Posnania Poznań31.96
34GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań31.99
35LASKOWSKA, Aleksandra97KP Astromal Akwawit Leszno32.05
36SZMIT, Dominika95MTP KORMORAN Olsztyn32.14
37MIKA, Zuzanna97KP Astromal Akwawit Leszno34.46
38POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 KaliszNT
39WRÓBEL, Anna98KP Astromal Akwawit LesznoNT
40SIDORKIEWICZ, Ola97Uks CityzenNT
41TACZAŁA, Alicja SP96K.S.Warta PoznańNT


<< TOP >>
Konkurencja 10
2012-11-24
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1JANKIEWICZ, Krzysztof91UKS NAWA Skierniewice24.42
2JOŃCZYK, Jakub92Slask Wroclaw24.52
3KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona Góra24.60
4POLEWKA, Tomek94Uks Ruch Grudziadz24.96
5SOBOŃ, Julian92K.S.Warta Poznań24.97
6WYSOCZYŃSKI, Mateusz SZG93MKS Jordan Kraków25.42
7DANIELEWSKI, Aleksander94MKP Szczecin25.68
8MURZYN, Dawid SK97MKS Jordan Kraków25.79
9PYDA, Jakub94Skarpa Lublin26.29
10MATŁOKA, Łukasz, SG95KP DELFIN Inowrocław26.47
11WIŚNIEWSKI, Wiktor95KP MZOS Płock26.62
12OPALSKI, Marcin93UKS "GIM 92 Ursynów"26.67
13MORAWSKI, Krzysztof94MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz26.78
14PRZYBYSZ, Adam95Uks,,Żoliborz'' Warszawa26.90
15HAŁACZKIEWICZ, Paweł93MTP Lublinianka Lublin26.93
16MORAWSKI, Jakub SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk27.00
17DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin27.02
18PIETRZYK, Patryk92MKP Słowianka Gorzów WLKP27.02
19KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta Poznań27.08
20TYLL, Tomasz95K.S.Warta Poznań27.12
21PASIKOWSKI, Piotr93S.K.S."Start" Łódź27.30
22SKIERKA, Jakub98UKS Trops Kartuzy27.34
23GABRYSZ, Wojciech SR95MKS-SMS Victoria Racibórz27.39
24CHUPKA, Radosław SK96UKS "GIM 92 Ursynów"27.58
25BUGDOL, Rafał SR95MKS-SMS Victoria Racibórz27.59
26SALIK, Borys97KS Atol Olesnica27.75
27DOBROWOLSKI, Sebastian90Azs-Ułpł Łódź27.78
28CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz27.82
29KNAPOWSKI, Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.84
30KRZEWIŃSKI, Patryk96MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.86
31SUCHAN, Jan97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki28.19
32GOLIŃSKI, Patryk97Buks Warszawa28.34
33KARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice28.47
34KOLASA, Dawid97MKS Juvenia Wrocław28.61
35DROZD, Mateusz94MKS Neptun Staragard Szcz28.62
36KUBIACZYK, Jakub97UKS 9 Kalisz28.75
37BARTOSZEK, Jarosław97MKP Słowianka Gorzów28.89
38CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock28.90
39SPRINGER, Adrian97KP Astromal Akwawit Leszno29.14
40JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź29.35
41JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź29.35
42BRZEZIŃSKI, Wojciech96UKS Dwójka Morena Gdańsk29.49
43BORUCKI, Marcin96MKP Szczecin29.63
44PIETRZAK, Krzysztof96KS Delfin Gdynia29.63
45KUZEBSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno29.64
46JARASZKIEWICZ, Bartosz96Klub Sportowy Posnania29.68
47PIWOWARSKI, Konrad98Klub Sportowy Płetwal Szczytno29.71
48JANCZAK, Mikołaj97KS Delfin Gdynia29.74
49CZERWINSKI, Dawid97KS AZS-AWFiS Gdańsk29.75
50ANYSZ, Michał97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno31.33
51WAŚCIŃSKI, Konrad98KP Astromal Akwawit Leszno31.51
52NOWAK, Igor95MKP Szczecin31.52
53BYCZKOWSKI, Maciej98UKS Trops Kartuzy31.52
54SZCZEPANKIEWICZ, Mateusz96UKS Dwójka Morena Gdańsk31.67
55FIGLARZ, Adam97KS Warta Poznań31.98
56GRZESIŃSKI, Michał98Mks "Piast" Głogów33.13
57KAŹMIERCZAK, Jakub98KP Astromal Akwawit Leszno33.79
58DOMINICZAK, Krzysztof98Mks "Piast" Głogów33.80
59MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia33.85
60GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit LesznoNT
61KAŹMIERCZAK, Marcin98KP Astromal Akwawit LesznoNT
62MACIEJEWSKI, Konstanty98KP Astromal Akwawit LesznoNT
63MARCINÓW, Mateusz97Slask WroclawNT


<< TOP >>
Konkurencja 11
2012-11-24
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ŚCIESZKO, Ewa90Azs-Ułpł Łódź31.28
2SZTANDERA, Dominika97MKS 9 Dzierżoniów31.91
3ZACHOSZCZ, Paulina93MKP Słowianka Gorzów WLKP32.00
4CHWADECZKO, Zuzanna SSz95MTP Lublinianka32.27
5PALUSZEK, Weronika93Slask Wroclaw32.36
6CICHOWSKA, Kinga94MKP Słowianka Gorzów WLKP32.85
7KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock33.27
8SZCZUKA, Klaudia97MKP Słowianka Gorzów33.48
9PELOWSKA, Aleksandra93KS AZS-AWFiS Gdańsk33.53
10KIT, Zuzanna97UKS 9 Kalisz33.65
11GREGLAK, Marta97MKS Zryw Opole34.43
12CIEŚLAK, Katarzyna94Klub Sportowy Posnania34.85
13POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz34.94
14WIŚNIEWSKA, Natalia97KS Warta Poznań35.06
15ZYGA, Izabela96UKS NAWA Skierniewice35.19
16KNAPIK, Anna SR96AZS-AWF Katowice35.29
17CZUK, Agata98KS Warta Poznań35.54
18NIEDŻWIEDZKA, Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle35.63
19ZALEWSKA, Kaja98UKS Trops Kartuzy36.06
20LESIŃSKA, Kinga95MKP Szczecin36.38
21PACIORKIEWICZ, Agata96S.K.S."Start" Łódź36.64
22ADAMSKA, Adrianna98KS Warta Poznań38.26
23MILER, Oliwia98KP Astromal Akwawit Leszno39.97
24SZYDŁO, Izabela98Slask Wroclaw40.23
25WORONIECKA, Dominika96MUKS Piętnastka BydgoszczNT
26PŁATEK, Anna98KP Astromal Akwawit LesznoNT
27SIDORKIEWICZ, Ola97Uks CityzenNT


<< TOP >>
Konkurencja 12
2012-11-24
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1GORCZYCA, Przemyslaw90KS AZS-AWFiS Gdańsk27.47
2ZAWADKA, Michał89UKS "GIM 92 Ursynów"27.59
3ROWIŃSKI, Filip90AZS AWF Warszawa27.68
4PUCIŁO, Piotr93AZS UWM Olsztyn27.77
5SZULICH, Dawid90Uks Delfin Legionowo27.81
6HOŁUB, Maciej SK95Orlik Przeworsk28.06
7TOKARSKI, Krzysztof SR96MKS-SMS Victoria Racibórz28.36
8MACHNIK, Mikołaj93AZS AWF Katowice28.47
9KOŁODZIEJSKI, Mateusz92KORNER Zielona Góra28.51
10CHROŚCIŃSKI, Jan96K.S.Warta Poznań28.71
11NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice28.90
12PACHOLCZYK, Mateusz92MTP KORMORAN Olsztyn28.96
13JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź28.98
14JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź28.98
15WIETESKA, Mateusz91AZS AWF Katowice29.11
16FRYMUS, Tyberiusz SSz95MKP Szczecin29.27
17ROJDA, Adam96UPKS Wodnik Rawicz29.36
18BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta Poznań29.47
19STOLARSKI, Marcin96Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.59
20ROGUSKI, Bartłomiej93Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.59
21GALON, Michał SZG95KP Astromal Akwawit Leszno29.59
22KOZAKIEWICZ, Jan96UKS "GIM 92 Ursynów"29.65
23ŚWIERCZYŃSKI, Jakub95AZS AWF Katowice29.72
24CERTA, Maciej91AZS AWF Warszawa29.80
25BOGULSKI, Bartłomiej92MKS Juvenia Wrocław29.96
26MICHAŁKOWSKI, Marek91KU AZS UAM Poznań30.03
27SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa30.18
28RYKOWSKI, Piotr94Klub Sportowy Posnania30.21
29GAWRYŚ, Sebastian94UKS Meduza Warszawa30.22
30NACHTMAN, Mateusz95Slask Wroclaw30.35
31SZER, Michał95Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno30.37
32GÓRSKI, Witosz94Slask Wroclaw30.42
33BUKOWSKI-MATZ, Mateusz95K.S.Warta Poznań30.42
34ŻEBROWSKI, Juliusz91KU AZS UAM Poznań30.69
35PERL, Michał SR96Uks Delfin Legionowo31.19
36KUS, Przemysław96Slask Wroclaw31.20
37GĄSIOR, Aleksander95IKAR Mielec31.26
38KAMINIARZ, Jakub96KP Astromal Akwawit Leszno31.69
39WALIGÓRA, Mikołaj97KP Astromal Akwawit Leszno31.74
40MULLER, Maksym97MKP Słowianka Gorzów31.78
41WAWRZYNIAK, Michał96KP Astromal Akwawit Leszno31.85
42ARENTEWICZ, Jacek97Mks "Piast" Głogów31.94
43KOTYNIA, Piotr90Azs-Ułpł Łódź31.98
44RUTKOWSKI, Krzysztof96MTP Lublinianka Lublin32.11
45WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98KS Posnania Poznań32.12
46MARCINIAK, Konrad95Klub Sportowy Posnania32.16
47SZYDŁOWSKI, Kamil98KP Astromal Akwawit Leszno32.28
48MARKOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów32.29
49KASZYCA, Jakub95MKP Szczecin32.34
50WERTEPNY, Damian96UKS Shark Rudna32.70
51JANUSZANIS, Jakub98MUKS"Olimpijczyk" Suwalki32.78
52NIECZYPOROWSKI, Łukasz97KS Warta Poznań32.83
53ŻELECHOWSKI, Rafał96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno32.86
54AUGUSTYNIAK, Kevin, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk33.01
55SZCZEPANKIEWICZ, Mateusz96UKS Dwójka Morena Gdańsk33.07
56SZADY, Dominik96KP Astromal Akwawit Leszno33.41
57URBAŃSKI, Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz33.64
58KOSOWICZ, Wojciech97KORNER Zielona Góra33.97
59JAWORSKI, Norbert98MUKS UNIA Busko-Zdrój34.19
60SÓWKA, Denis98DOKiS VEGA Dobrodzień34.88
61STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock34.94
62KAŹMIERCZAK, Marcin98KP Astromal Akwawit Leszno35.74
63BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica35.79
64KAŹMIERCZAK, Jakub98KP Astromal Akwawit Leszno37.64
65DYMARSKI, Bartosz97KS Warta Poznań37.97
66NIEMCZYK, Tomasz96MUKS Piętnastka BydgoszczNT
67GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit LesznoNT
68KAMIŃSKI, Michał90KU AZS UAM PoznańNT
69MORAWSKI, Krzysztof94MUKS "Piętnastka" BydgoszczNT
70ŻUKOWSKI, Maciej93Slask WroclawNT
71SZOT, Mateusz94Slask WroclawNT
72JĘDRYCHOWSKI, Adam89UKS ósemka SiedlceNT


<< TOP >>
Konkurencja 13
2012-11-24
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1URBAŃCZYK, Aleksandra87Mks "Trójka" Łódź24.34
2DOWGIERT, Anna90WKS Śląsk Wrocław25.45
3JAGODA, Julia95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki26.09
4ŻELAZNA, Paulina94WKS Śląsk Wrocław26.43
5SKRZYDŁO, Sara93WKS Śląsk Wrocław26.48
6PTASIŃSKA, Katarzyna90AZS AWF Warszawa26.51
7JANICZEK, Joanna SO96UKP Unia Oświęcim26.65
8SZPAK, Zofia92KS AZS-AWFiS Gdańsk26.69
9BARAN, Justyna96MKP Szczecin26.91
10PODLECKA, Agnieszka94MKP Szczecin26.97
11HARAF, Iga SWR95WKS Śląsk Wrocław26.98
12KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź27.01
13KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź27.01
14PAWŁOWSKA, Marta96MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.12
15PODLEWSKA, Miriam97KS Posnania Poznań27.13
16GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań27.18
17WACHOWIAK, Patrycja97MKP Słowianka Gorzów27.29
18TACZAŁA, Alicja SP96K.S.Warta Poznań27.33
19LESIŃSKA, Kinga95MKP Szczecin27.35
20KOWALSKA, Agata93AZS AWF Warszawa27.36
21JAGODA, Weronika95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki27.37
22POŻAROWSZCZYK, Beata91MKS Juvenia Wrocław27.40
23HACZKIEWICZ, Paulina SZG97KORNER Zielona Góra27.40
24OKAJ, Oliwia SWR96WKS Śląsk Wrocław27.45
25MISZTAL, Dominika94UKS "GIM 92 Ursynów"27.47
26ALEKSANDROWICZ, Arleta96MUKS"Olimpijczyk" Suwalki27.59
27WRÓBLEWSKA, Dominika SWR95WKS Śląsk Wrocław27.76
28LEWANDOWSKA, Kamila SG95KS AZS-AWFiS Gdańsk27.80
29SZCZYTKO, Alicja95MUKS"Olimpijczyk" Suwalki27.93
30KLINGER, Anna94UKS Shark Rudna27.94
31KAPELA, Joanna97DOKiS VEGA Dobrodzień27.94
32GLANERT, Daria, SG96UKS Ósemka Starogard Gdański28.01
33STRUGAŁA, Honorata95K.S.Warta Poznań28.09
34LEMPART, Marta SWR96AZS-AWF Katowice28.23
35CHODYNA, Monika92AZS UWM Olsztyn28.23
36SOBOLEWSKA, Anna SP95K.S.Warta Poznań28.26
37RODZIEWICZ, Ewa94MTP KORMORAN Olsztyn28.44
38EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock28.49
39BEUTLER, Katarzyna98KS Warta Poznań28.55
40TROJANOWSKA, Kinga95LKS"OMEGA"Kleszczów28.59
41KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock28.65
42KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica28.68
43LASKOWSKA, Aleksandra97KP Astromal Akwawit Leszno28.76
44PACIORKIEWICZ, Agata96S.K.S."Start" Łódź28.81
45SZCZUKA, Klaudia97MKP Słowianka Gorzów28.86
46WYSOCKA, Wiktoria94MKP Szczecin28.90
47FILIPIAK, Wiktoria97KS Warta Poznań28.91
48BAMBER, Weronika SP94K.S.Warta Poznań28.97
49BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz29.06
50POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz29.10
51WORONIECKA, Dominika96MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.13
52BUCZKOWSKA, Katarzyna96KORNER Zielona Góra29.22
53ZAWOLIK, Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski29.33
54POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz29.40
55WOJCIECHOWSKA, Izabela97KS Wodnik Śrem29.41
56YOKOKURA, Mairi98KS Posnania Poznań29.62
57MILER, Oliwia98KP Astromal Akwawit Leszno29.67
58ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile29.69
59STRADOMSKA, Natalia97MKS Neptun Staragard Szcz29.89
60SZMIT, Dominika95MTP KORMORAN Olsztyn30.21
61MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski31.29
62WRÓBEL, Anna98KP Astromal Akwawit Leszno33.78
63STADNIK, Karolina89KU AZS UAM PoznańNT
64BARTOSZEK, Joanna SWR96AZS-AWF KatowiceNT


<< TOP >>
Konkurencja 14
2012-11-24
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WYPYCH, Filip91Mks "Trójka" Łódź21.82
2MAJCHRZAK, Kacper92K.S.Warta Poznań22.13
3PASULA, Jakub92AZS AWF Warszawa22.23
4RZADKOWSKI, Daniel94MUKS"Olimpijczyk" Suwalki22.26
5ZIELIŃSKI, Dawid92MKP Szczecin23.05
6KŁUSEK, Adrian93MKS Juvenia Wrocław23.12
7PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock23.19
8KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona Góra23.20
9WILK, Robert86AZS AWF Katowice23.33
10DYMERSKI, Szymon93MKP Szczecin23.43
11ZIEMNIARSKI, Bartosz86KU AZS UAM Poznań23.47
12WOJCIECHOWSKI, Adrian92Kp Akwawit Leszno23.50
13CHROŚCIŃSKI, Jan96K.S.Warta Poznań23.64
14SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa23.66
15SOKULSKI, Jacek91WKS Śląsk Wrocław23.70
16WIATROWSKI, Remigiusz96K.S.Warta Poznań23.81
17BOGULSKI, Bartłomiej92MKS Juvenia Wrocław23.89
18KOŁODZIEJSKI, Mateusz92KORNER Zielona Góra23.89
19CHOJAK, Rafał SWR95KS Wisła Puławy23.90
20LEMEK, Andrzej SWR95UKS Junior Kluczbork23.94
21KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań24.01
22BOR, Radosław SZG93KORNER Zielona Góra24.05
23DOBROWOLSKI, Sebastian90Azs-Ułpł Łódź24.11
24MUZYCZUK, Adrian SSz95MKP Szczecin24.17
25JASZEWSKI, Marcin96AZS AWF Warszawa24.25
26ROGUSKI, Bartłomiej93Uks,,Żoliborz'' Warszawa24.28
27AMBROZIAK, Kamil96UKS 9 Kalisz24.31
28HADAŚ, Mateusz96K.S.Warta Poznań24.33
29KAWICKI, Tomasz88Uks Cityzen24.35
30MUSIAŁOWSKI, Marcin95MKS Juvenia Wrocław24.39
31GOŻDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań24.42
32DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin24.46
33KAMIŃSKI, Michał90KU AZS UAM Poznań24.53
34SENDYK, Paweł97UKP Marlin24.54
35PRZYBYSZ, Adam95Uks,,Żoliborz'' Warszawa24.59
36SOBCZAK, Piotr96T.S.Olimpia Poznań24.62
37KNAPOWSKI, Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz24.65
38MATŁOKA, Łukasz, SG95KP DELFIN Inowrocław24.67
39WĘGŁOWSKI, Karol96Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp24.73
40DZIWISZEK, Kamil95UKS Meduza Warszawa24.77
41TYLL, Tomasz95K.S.Warta Poznań24.77
42DROZD, Mateusz94MKS Neptun Staragard Szcz24.78
43AUGUSTYNIAK, Kevin, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk24.80
44BIELA, Kamil96MUKS Piętnastka Bydgoszcz24.81
45KUBOT, Szymon97KS Warta Poznań25.10
46CZERWINSKI, Dawid97KS AZS-AWFiS Gdańsk25.15
47KUCA, Przemysław SP94K.S.Warta Poznań25.15
48SKIERKA, Jakub98UKS Trops Kartuzy25.15
49HORAŁA, Damian96K.S.Warta Poznań25.16
50ROSZKOWSKI, Mikołaj95K.S.Warta Poznań25.17
51KUKLA-KUKLEWICZ, Michał95KP MZOS Płock25.27
52RUTKOWSKI, Krzysztof96MTP Lublinianka Lublin25.31
53SZER, Michał95Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno25.31
54CHOIŃSKI, Michał90UKS G-8 Bielany25.32
55KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań25.34
56KUZEBSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno25.36
57STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock25.36
58KOLASA, Dawid97MKS Juvenia Wrocław25.41
59WIŚNIEWSKI, Wiktor95KP MZOS Płock25.43
60KUŹMA, Bartosz98Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki25.46
61MICHAŁKOWSKI, Marek91KU AZS UAM Poznań25.47
62KWIATKOWSKI, Krzysztof97MTKP Delfin Toruń25.50
63BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock25.51
64ZIMOWSKI, Oskar97Buks Warszawa25.53
65BRODOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów25.55
66CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz25.56
67CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz25.56
68DYTKOWSKI, Jan97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski25.59
69BIAŁEK, Marcin95K.S.Warta Poznań25.59
70BRZEZIŃSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno25.73
71NOWAK, Igor95MKP Szczecin25.75
72STEFANIAK, Jakub95UKS 9 Kalisz25.80
73ŻEBROWSKI, Juliusz91KU AZS UAM Poznań25.81
74SZOTKOWSKI, Daniel92KS AZS-AWFiS Gdańsk25.83
75PIWOWARSKI, Konrad98Klub Sportowy Płetwal Szczytno25.87
76GRUDZIECKI, Remigiusz97MMKS Kędzierzyn-Koźle25.88
77ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia25.90
78WALIGÓRA, Mikołaj97KP Astromal Akwawit Leszno25.95
79KASZYCA, Jakub95MKP Szczecin25.97
80KAMIŃSKI, Szymon92K.S.Warta Poznań25.99
81SKRZYPCZAK, Filip97MKP Słowianka Gorzów26.01
82STACHOWIAK, Łukasz97Uks Cityzen26.04
83SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz26.06
84SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz26.06
85PIETRZAK, Dawid97MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.12
86WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98KS Posnania Poznań26.16
87OPACZYK, Martin89KU AZS UAM Poznań26.22
88MUSZTAFAGA, Piotr96MKP Szczecin26.23
89KALINOWSKI, Mateusz97KP Astromal Akwawit Leszno26.30
90JASZCZAK, Wiktor97Slask Wroclaw26.30
91ŻUK, Mateusz95MKP Szczecin26.31
92BRZEZIŃSKI, Wojciech96UKS Dwójka Morena Gdańsk26.32
93PIASECKI, Kamil97KS Wodnik Śrem26.37
94BORUCKI, Marcin96MKP Szczecin26.38
95GNIAZDOWSKI, Jerzy96WODNIK Rawicz26.40
96HODUR, Filip97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki26.44
97RUBASZKIEWICZ, Andrzej96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno26.46
98MISIEWICZ, Karol97UKP MANTA Jelcz-Laskowice26.55
99GAŁECKI, Mateusz96Buks Warszawa26.62
100SPRINGER, Adrian97KP Astromal Akwawit Leszno26.64
101KOMISARCZYK, Bartosz97MKS Neptun Staragard Szcz26.67
102GRZYBEK, Bartosz96Klub Sportowy Posnania26.81
103ANYSZ, Michał97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno26.95
104JARASZKIEWICZ, Bartosz96Klub Sportowy Posnania26.98
105KAMIŃSKI, Patryk95MKP Szczecin26.99
106SOWIŃSKI, Filip97KP Astromal Akwawit Leszno27.01
107SZCZEPANKIEWICZ, Mateusz96UKS Dwójka Morena Gdańsk27.02
108ŁAZARECKI, Dominik98Mks "Piast" Głogów27.05
109HERMAN, Patryk96T.S.Olimpia Poznań27.22
110GOLIŃSKI, Patryk97Buks Warszawa27.28
111KORBANEK, Piotr98KS Warta Poznań27.62
112ŚLIWIŃSKI, Marcin97KS Wodnik Śrem27.75
113SKORULSKI, Jakub97MMKS Kędzierzyn-Koźle28.09
114MROTEK, Mariusz97T.S.Olimpia Poznań28.37
115PLUTA, Piotr97KORNER Zielona Góra28.46
116POPIELAS, Dawid98KP Astromal Akwawit Leszno28.75
117BUCHWALD, Mateusz97KP Astromal Akwawit Leszno28.82
118WRÓBEL, Michał97KP Astromal Akwawit Leszno28.90
119ZIELINSKI, Beniamin98KP Astromal Akwawit Leszno29.35
120MACIEJEWSKI, Konstanty98KP Astromal Akwawit Leszno29.72
121POWĄSKA, Mateusz90Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa WlkpNT
122PAWLAK, Tomasz95Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa WlkpNT
123OSUCH, Mikołaj90KU AZS UAM PoznańNT
124CHARYNA, Wojtek89KU AZS UAM PoznańNT
125STERCZYŃSKI, Jakub88KU AZS UAM PoznańNT
126ZAWADA, Mateusz92KS AZS-AWFiS GdańskNT
127MARCINÓW, Mateusz97Slask WroclawNT
128PULWIN, Paweł92AZS AWF WarszawaNT


<< TOP >>
Konkurencja 15
2012-11-24
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SIKORA, Paulina93AZS AWF Warszawa2:11.56
2KOWALIŃSKA, Oriana93AZS UWM Olsztyn2:12.23
3ŻUKOWSKA, Paula93MKS Juvenia Wrocław2:12.99
4SZCZEPANIK, Joanna SO96KS Wodnik Śrem2:14.60
5SZMAGALSKA, aGATA95MKP Słowianka Gorzów WLKP2:16.19
6SZPUCHA, Katarzyna SK96TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:16.74
7NIENAŁTOWSKA, Natalia SO96MKS Polonia Warszawa2:17.45
8MIKOŁAJCZAK, Anna SSz95MKP Szczecin2:17.83
9MIZAK, Joanna94MKP Szczecin2:18.63
10BAKIES, Gabriela96UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki2:18.89
11SPROSKA, Magda97MKS Zryw Opole2:19.72
12NOWACKA, Aleksandra90AZS AWF Warszawa2:20.33
13SKRZYDŁO, Sara93WKS Śląsk Wrocław2:21.31
14MENDOWSKA, Paulina97KS Warta Poznań2:22.34
15NOWAK, Julia97MKP Słowianka Gorzów2:27.17
16BAKUNIAK, Hanna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:29.57
17HALAGIERA, Joanna96MKP Słowianka Gorzów WLKP2:29.59
18KUSCH, Katarzyna97MKS Juvenia Wrocław2:30.36
19BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz2:31.76
20MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn2:33.22
21YOKOKURA, Mairi98KS Posnania Poznań2:35.97
22JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:36.00
23SZKARŁAT, Julia98Slask Wroclaw2:36.19
24STAWARZ, Sandra98Slask Wroclaw2:37.35
25WOJCIECHOWSKA, Izabela97KS Wodnik Śrem2:48.46
26PODLECKA, Agnieszka94MKP SzczecinNT
27CICHOWSKA, Kinga94MKP Słowianka Gorzów WLKPNT
28PORZELSKA, Anna95MKP Słowianka Gorzów WLKPNT
29KLINGER, Anna94UKS Shark RudnaNT


<< TOP >>
Konkurencja 16
2012-11-24
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1POPRAWA, Michał SO94AZS AWF Katowice1:55.57
2KRUPECKI, Oskar92MKP Szczecin1:57.38
3ZACZYŃSKI, Karol91AZS AWF Katowice1:59.06
4PASZEK, Marcin89AZS AWF Warszawa2:00.19
5CHABA, Mateusz96Slask Wroclaw2:01.13
6OPALSKI, Marcin93UKS "GIM 92 Ursynów"2:01.76
7RŻYSKI, Marcin94AZS UWM Olsztyn2:02.89
8KURTOK, Tomasz SR95UKP Unia Oświęcim2:04.15
9ANDRZEJCZAK, Mateusz94AZS AWF Warszawa2:04.40
10PERZANKOWSKI, Kacper96UKS NAWA Skierniewice2:04.64
11BEDNARCZYK, Paweł94Slask Wroclaw2:05.91
12GIERACKI, Bartosz95Slask Wroclaw2:06.23
13OSSES, Arkadiusz95K.S.Warta Poznań2:06.34
14BENING, Emil93MKS Juvenia Wrocław2:06.83
15STEFANIAK, Jakub95UKS 9 Kalisz2:06.94
16ŚRODEK, Arkadiusz96MTP Lublinianka Lublin2:07.69
17AMBROZIAK, Kamil96UKS 9 Kalisz2:10.22
18KUCA, Przemysław SP94K.S.Warta Poznań2:10.67
19SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa2:10.89
20WERTEPNY, Damian96UKS Shark Rudna2:11.10
21KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta Poznań2:11.12
22CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock2:11.15
23KONOPKA, Mateusz97KS Delfin Gdynia2:11.68
24KSIĄŻEK, Sebastian96KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:12.24
25RADUCKI, Arkadiusz97KS Warta Poznań2:12.61
26ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia2:12.70
27FAJFER, Mateusz96MKS Juvenia Wrocław2:13.37
28NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice2:13.63
29GRZYBEK, Bartosz96Klub Sportowy Posnania2:13.69
30GRUDZIECKI, Remigiusz97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:13.96
31ŻURAWICZ, Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:14.02
32KUBOT, Szymon97KS Warta Poznań2:14.52
33STILLER, Piotr, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk2:17.43
34BURBA, Jakub97MKP Słowianka Gorzów2:17.73
35SOBALA, Adam97Uks Cityzen2:19.68
36OKUPNIK, Jakub98Slask Wroclaw2:20.21
37TCHÓRZEWSKI, Krzysztof97KS Posnania Poznań2:25.47
38KAMIŃSKI, Marcin97UKP Marlin2:25.95
39ADAMCZYK, Michał97MKP Słowianka Gorzów2:28.41
40MASŁOWSKI, Mateusz98Slask Wroclaw2:29.10
41KUCZMA, Jędrzej98Slask Wroclaw2:29.11
42POPIELAS, Dawid98KP Astromal Akwawit Leszno2:31.00
43WĘGŁOWSKI, Karol96Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa WlkpNT
44GAŁECKI, Mateusz96Buks WarszawaNT
45ŻUK, Mateusz95MKP SzczecinNT
46CWALINA, Piotr98Slask WroclawNT
47BIAŁEK, Marcin95K.S.Warta PoznańNT


<< TOP >>
Konkurencja 17
2012-11-24
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław2:07.59
2NAZIĘBŁO, Klaudia93MKS Juvenia Wrocław2:08.75
3ZAWISZEWSKA, Maja93WKS Śląsk Wrocław2:09.90
4SZYNAL, Ludwika94Skarpa Lublin2:10.67
5MAGNER, Agata SK97MKS Jordan Kraków2:11.95
6PRZASNEK, Zuzanna94MKP Szczecin2:12.47
7CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań2:14.87
8MAŁECKA, Agnieszka93MKP Szczecin2:15.47
9MACIUCH, Karolina96DOKiS VEGA Dobrodzień2:18.29
10RYCZAK, Maja96MKP Szczecin2:18.57
11KOZŁOWSKA, Anna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:19.71
12WYSOCKA, Wiktoria94MKP Szczecin2:19.85
13ROSIAK, Paulina SSz95MKP Szczecin2:20.41
14BAKIES, Gabriela96UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki2:20.98
15LEMPART, Marta SWR96AZS-AWF Katowice2:21.47
16KISIEL, Monika SR96AZS-AWF Katowice2:21.52
17GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań2:21.92
18SZPAK, Zofia92KS AZS-AWFiS Gdańsk2:22.16
19ZACHARSKA, Inga94UKS "GIM 92 Ursynów"2:22.29
20RADZIK, Adrianna95K.S.Warta Poznań2:23.26
21PAWŁOWSKA, Marta96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:23.93
22BALUK, Nicoletta95K.S.Warta Poznań2:24.53
23CECERE, Natalia97KS Warta Poznań2:24.70
24SZMIT, Dominika95MTP KORMORAN Olsztyn2:24.86
25LASKOWSKA, Aleksandra97KP Astromal Akwawit Leszno2:26.75
26SMAGA, Anna98Slask Wroclaw2:28.92
27SZKARŁAT, Julia98Slask Wroclaw2:31.19
28MAZUR, Maja98Salos Cortile2:36.77
29MIKA, Zuzanna97KP Astromal Akwawit Leszno2:41.25
30PORZELSKA, Anna95MKP Słowianka Gorzów WLKPNT
31OLSZEWSKA, Nikola98MTS KwidzynNT


<< TOP >>
Konkurencja 18
2012-11-24
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona Góra1:49.15
2JANKIEWICZ, Krzysztof91UKS NAWA Skierniewice1:55.63
3WYSOCZYŃSKI, Mateusz SZG93MKS Jordan Kraków1:57.43
4POLEWKA, Tomek94Uks Ruch Grudziadz1:57.75
5DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin1:57.95
6DANIELEWSKI, Aleksander94MKP Szczecin2:00.69
7MURZYN, Dawid SK97MKS Jordan Kraków2:03.28
8GABRYSZ, Wojciech SR95MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.84
9HAŁACZKIEWICZ, Paweł93MTP Lublinianka Lublin2:04.68
10PYDA, Jakub94Skarpa Lublin2:04.93
11BUGDOL, Rafał SR95MKS-SMS Victoria Racibórz2:05.58
12KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta Poznań2:06.23
13KARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice2:06.31
14SOBOŃ, Julian92K.S.Warta Poznań2:06.37
15PIETRZYK, Patryk92MKP Słowianka Gorzów WLKP2:06.63
16KOŁODZIEJSKI, Filip96KORNER Zielona Góra2:06.73
17MORAWSKI, Jakub SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk2:06.80
18TYLL, Tomasz95K.S.Warta Poznań2:07.03
19KRZEWIŃSKI, Patryk96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:07.90
20SOKOŁOWSKI, Ziemowit97KS Warta Poznań2:08.35
21SKIERKA, Jakub98UKS Trops Kartuzy2:08.83
22SALIK, Borys97KS Atol Olesnica2:09.67
23BARTOSZEK, Jarosław97MKP Słowianka Gorzów2:09.76
24CHUPKA, Radosław SK96UKS "GIM 92 Ursynów"2:10.78
25PIETRZAK, Krzysztof96KS Delfin Gdynia2:11.47
26JARASZKIEWICZ, Bartosz96Klub Sportowy Posnania2:13.22
27SUCHAN, Jan97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki2:13.72
28PRZYBYSZ, Adam95Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:14.53
29KRYCIA, Mateusz96KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:14.62
30DROZD, Mateusz94MKS Neptun Staragard Szcz2:14.76
31CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz2:15.05
32JANCZAK, Mikołaj97KS Delfin Gdynia2:15.68
33CIESIELSKI, Filip96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:15.99
34GOLIŃSKI, Patryk97Buks Warszawa2:15.99
35BRZEZIŃSKI, Wojciech96UKS Dwójka Morena Gdańsk2:16.90
36SPRINGER, Adrian97KP Astromal Akwawit Leszno2:17.41
37BORUCKI, Marcin96MKP Szczecin2:19.07
38KNAPOWSKI, Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:20.56
39FIGLARZ, Adam97KS Warta Poznań2:22.06
40GRZYMSKI, Mateusz98Slask Wroclaw2:23.73
41MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia2:25.61
42BYCZKOWSKI, Maciej98UKS Trops Kartuzy2:25.78
43LIPIŃSKI, Kacper98Slask Wroclaw2:26.04
44WAŚCIŃSKI, Konrad98KP Astromal Akwawit Leszno2:29.96
45POTOCKI, Daniel98Slask Wroclaw2:34.77
46GRZESIŃSKI, Michał98Mks "Piast" Głogów2:41.74
47DOMINICZAK, Krzysztof98Mks "Piast" Głogów2:49.17
48GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit LesznoNT
49KAŹMIERCZAK, Marcin98KP Astromal Akwawit LesznoNT
50ANYSZ, Michał97Młodzieżowy Klub Sportowy PiasecznoNT
51PIASECKI, Kamil97KS Wodnik ŚremNT
52WIERDAK, Michał98Slask WroclawNT
53MARCINÓW, Mateusz97Slask WroclawNT


<< TOP >>
Konkurencja 19
2012-11-24
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ZACHOSZCZ, Paulina93MKP Słowianka Gorzów WLKP2:26.56
2PALUSZEK, Weronika93Slask Wroclaw2:26.68
3CICHOWSKA, Kinga94MKP Słowianka Gorzów WLKP2:29.95
4SIEŃCZYK, Jowita SK97MKS Żak Biała Podlaska2:31.76
5CIEŚLAK, Katarzyna94Klub Sportowy Posnania2:32.29
6PELOWSKA, Aleksandra93KS AZS-AWFiS Gdańsk2:33.74
7NIKLARZ, Maria97UKS Ruch Grudziądz2:35.39
8SZTANDERA, Dominika97MKS 9 Dzierżoniów2:36.22
9GREGLAK, Marta97MKS Zryw Opole2:36.68
10ŚCIESZKO, Ewa90Azs-Ułpł Łódź2:38.17
11KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock2:38.60
12ZYGA, Izabela96UKS NAWA Skierniewice2:40.30
13KNAPIK, Anna SR96AZS-AWF Katowice2:41.98
14WIŚNIEWSKA, Natalia97KS Warta Poznań2:42.02
15SZCZUKA, Klaudia97MKP Słowianka Gorzów2:42.19
16KIT, Zuzanna97UKS 9 Kalisz2:45.24
17NIEDŻWIEDZKA, Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:47.18
18ZALEWSKA, Kaja98UKS Trops Kartuzy2:51.00
19HORUDKO, Jolanta98Slask Wroclaw2:53.11
20CZUK, Agata98KS Warta Poznań2:54.77
21SZYDŁO, Izabela98Slask Wroclaw2:56.38
22ADAMSKA, Adrianna98KS Warta Poznań3:01.16
23ROGOWSKA, Paulina98Salos CortileNT


<< TOP >>
Konkurencja 20
2012-11-24
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PACHOLCZYK, Mateusz92MTP KORMORAN Olsztyn2:10.23
2CERTA, Maciej91AZS AWF Warszawa2:12.03
3SZWEDZKI, Dawid94UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki2:13.59
4MACHNIK, Mikołaj93AZS AWF Katowice2:13.92
5ROWIŃSKI, Filip90AZS AWF Warszawa2:14.58
6NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice2:15.58
7KOŁODZIEJSKI, Mateusz92KORNER Zielona Góra2:15.92
8TOKARSKI, Krzysztof SR96MKS-SMS Victoria Racibórz2:17.33
9NACHTMAN, Mateusz95Slask Wroclaw2:17.46
10KŁOS, Grzegorz SO95AZS AWF Katowice2:17.89
11ŚWIERCZYŃSKI, Jakub95AZS AWF Katowice2:19.75
12GALON, Michał SZG95KP Astromal Akwawit Leszno2:20.08
13BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta Poznań2:20.16
14STOLARSKI, Marcin96Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:20.18
15GĄSIOR, Aleksander95IKAR Mielec2:20.21
16ROJDA, Adam96UPKS Wodnik Rawicz2:20.33
17KOZAKIEWICZ, Jan96UKS "GIM 92 Ursynów"2:20.78
18HOŁUB, Maciej SK95Orlik Przeworsk2:23.55
19ROGUSKI, Bartłomiej93Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:23.77
20KAMINIARZ, Jakub96KP Astromal Akwawit Leszno2:23.82
21GÓRSKI, Witosz94Slask Wroclaw2:24.53
22RYKOWSKI, Piotr94Klub Sportowy Posnania2:24.69
23FRYMUS, Tyberiusz SSz95MKP Szczecin2:24.77
24SZER, Michał95Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno2:25.49
25SALIK, Jakub96MKS Juvenia Wrocław2:25.57
26MULLER, Maksym97MKP Słowianka Gorzów2:25.95
27CHROŚCIŃSKI, Jan96K.S.Warta Poznań2:26.02
28WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98KS Posnania Poznań2:26.62
29GAWRYŚ, Sebastian94UKS Meduza Warszawa2:27.39
30SZYDŁOWSKI, Kamil98KP Astromal Akwawit Leszno2:28.51
31NIECZYPOROWSKI, Łukasz97KS Warta Poznań2:29.63
32KUS, Przemysław96Slask Wroclaw2:31.06
33MARCINIAK, Konrad95Klub Sportowy Posnania2:32.40
34WAWRZYNIAK, Michał96KP Astromal Akwawit Leszno2:32.89
35JANUSZANIS, Jakub98MUKS"Olimpijczyk" Suwalki2:33.15
36ŻELECHOWSKI, Rafał96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno2:34.32
37URBAŃSKI, Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:35.86
38KOSOWICZ, Wojciech97KORNER Zielona Góra2:36.00
39JAWORSKI, Norbert98MUKS UNIA Busko-Zdrój2:36.87
40SZCZUTKOWSKI, Robert98Slask Wroclaw2:36.97
41PERL, Michał SR96Uks Delfin Legionowo2:37.06
42KOTYNIA, Piotr90Azs-Ułpł Łódź2:37.89
43ADAMCZYK, Michał97MKP Słowianka Gorzów2:37.92
44ARENTEWICZ, Jacek97Mks "Piast" Głogów2:38.03
45MARKOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów2:38.64
46SÓWKA, Denis98DOKiS VEGA Dobrodzień2:42.44
47OSSES, Filip97KS Warta Poznań2:43.39
48TUREK, Maksymilian98Slask Wroclaw2:48.82
49BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica2:55.68
50DYMARSKI, Bartosz97KS Warta Poznań2:59.05
51KAŹMIERCZAK, Jakub98KP Astromal Akwawit Leszno3:08.24
52SZADY, Dominik96KP Astromal Akwawit LesznoNT
53MORAWSKI, Krzysztof94MUKS "Piętnastka" BydgoszczNT
54ŻUKOWSKI, Maciej93Slask WroclawNT
55SZOT, Mateusz94Slask WroclawNT
56WERTEPNY, Damian96UKS Shark RudnaNT


<< TOP >>
Konkurencja 21
2012-11-24
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SOKOŁOWSKA, Diana SK96Juvenia Białystok1:58.06
2ŻUKOWSKA, Paula93MKS Juvenia Wrocław2:00.85
3BERNAT, Aleksandra90K.S.Warta Poznań2:00.89
4KOWALSKA, Agata93AZS AWF Warszawa2:01.43
5SZCZYTKO, Alicja95MUKS"Olimpijczyk" Suwalki2:02.01
6BURSKA, Justyna95UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki2:02.39
7ŻELAZNA, Paulina94WKS Śląsk Wrocław2:03.25
8WASILEWSKA, Barbara94LKS"OMEGA"Kleszczów2:03.68
9CZERNIAK, Monika92AZS UWM Olsztyn2:03.87
10KARPISZ, Milena97UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki2:03.94
11WIKIEŁ, Manuela92AZS UWM Olsztyn2:04.59
12PTASIŃSKA, Katarzyna90AZS AWF Warszawa2:04.59
13OLCZAK, Mirella93AZS AWF Warszawa2:05.79
14WOŁOSZYN, Sonia95KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:06.29
15ALEKSANDROWICZ, Arleta96MUKS"Olimpijczyk" Suwalki2:06.57
16ZACHOSZCZ, Joanna93AZS UWM Olsztyn2:06.72
17POŻAROWSZCZYK, Beata91MKS Juvenia Wrocław2:06.73
18HACZKIEWICZ, Paulina SZG97KORNER Zielona Góra2:08.15
19NOWACKA, Aleksandra90AZS AWF Warszawa2:08.44
20GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań2:08.69
21SOBOLEWSKA, Anna SP95K.S.Warta Poznań2:08.81
22WÓJCIK, Claudia97KS Warta Poznań2:08.82
23KORZENIOWSKA, Marta93AZS AWF Warszawa2:08.85
24LEWANDOWSKA, Kamila SG95KS AZS-AWFiS Gdańsk2:08.95
25CHODYNA, Monika92AZS UWM Olsztyn2:09.13
26NOWAK, Julia97MKP Słowianka Gorzów2:09.43
27WRÓBLEWSKA, Dominika SWR95WKS Śląsk Wrocław2:09.70
28PODLEWSKA, Miriam97KS Posnania Poznań2:09.73
29TACZAŁA, Alicja SP96K.S.Warta Poznań2:09.91
30MACIUCH, Karolina96DOKiS VEGA Dobrodzień2:10.01
31EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock2:10.51
32OKAJ, Oliwia SWR96WKS Śląsk Wrocław2:10.66
33KLINGER, Anna94UKS Shark Rudna2:10.69
34BARAN, Justyna96MKP Szczecin2:10.85
35CIESIELSKA, Sylwia95K.S.Warta Poznań2:11.46
36OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn2:11.62
37JANICZEK, Joanna SO96UKP Unia Oświęcim2:11.85
38LESIŃSKA, Kinga95MKP Szczecin2:12.15
39KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock2:12.28
40ZIĘBA, Katarzyna97KORNER Zielona Góra2:12.51
41BAKUNIAK, Hanna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:13.04
42HARAF, Iga SWR95WKS Śląsk Wrocław2:13.20
43FILIPIAK, Wiktoria97KS Warta Poznań2:13.35
44BUCZKOWSKA, Katarzyna96KORNER Zielona Góra2:13.61
45ZAWOLIK, Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:13.78
46RODZIEWICZ, Ewa94MTP KORMORAN Olsztyn2:13.82
47MISZTAL, Dorota96UKS "GIM 92 Ursynów"2:13.89
48BAMBER, Weronika SP94K.S.Warta Poznań2:14.76
49JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:15.38
50WORONIECKA, Dominika96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:16.03
51SZYMAŃSKA, Monika96LKS"OMEGA"Kleszczów2:16.07
52MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:16.28
53ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile2:16.41
54BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz2:17.08
55LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock2:17.55
56POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz2:17.77
57WALCZAK, Katarzyna97KS Warta Poznań2:18.06
58NIEMCZYK, Mirosława95KORNER Zielona Góra2:18.41
59BEUTLER, Katarzyna98KS Warta Poznań2:19.19
60GLANERT, Daria, SG96UKS Ósemka Starogard Gdański2:19.99
61MAZUR, Maja98Salos Cortile2:20.17
62KRZYŻAN, Maria98KS Warta Poznań2:20.24
63STAWARZ, Sandra98Slask Wroclaw2:21.84
64GOMOŁA, Monika98KS Warta Poznań2:22.53
65STRADOMSKA, Natalia97MKS Neptun Staragard Szcz2:25.76
66HENDZELEK, Zofia98KP Astromal Akwawit Leszno2:29.59
67JAGODZIŃSKA, Małgorzata97KS Warta Poznań2:29.72
68MILER, Oliwia98KP Astromal Akwawit Leszno2:37.97
69PŁATEK, Anna98KP Astromal Akwawit Leszno2:39.04
70WRÓBEL, Anna98KP Astromal Akwawit Leszno2:41.70
71BARTOSZEK, Joanna SWR96AZS-AWF KatowiceNT
72WARMIŃSKA, Daria SR98UKP Unia OświęcimNT


<< TOP >>
Konkurencja 22
2012-11-24
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1BOR, Radosław SZG93KORNER Zielona Góra1:46.70
2BUJOCZEK, Filip94Slask Wroclaw1:47.24
3PULWIN, Paweł92AZS AWF Warszawa1:48.28
4MAJCHRZAK, Kacper92K.S.Warta Poznań1:49.18
5ZONIUK, Maciej94Slask Wroclaw1:49.21
6KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona Góra1:49.24
7RZADKOWSKI, Daniel94MUKS"Olimpijczyk" Suwalki1:49.46
8ZIELIŃSKI, Dawid92MKP Szczecin1:50.02
9KLICH, Kacper94AZS AWF Katowice1:50.26
10WYSOCZYŃSKI, Mateusz SZG93MKS Jordan Kraków1:50.42
11SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa1:51.13
12JOŃCZYK, Jakub92Slask Wroclaw1:51.51
13TOWAREK, Sebastian93Slask Wroclaw1:52.19
14CZARNOTA, Mateusz91UKP Unia Oświęcim1:52.57
15STOKARSKI, Marek92AZS AWF Warszawa1:52.74
16WIETESKA, Mateusz91AZS AWF Katowice1:52.79
17PIELOWSKI, Krzysztof91AZS UWM Olsztyn1:52.80
18HURA, Bartosz91AZS UWM Olsztyn1:53.07
19PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock1:53.69
20KŁUSEK, Adrian93MKS Juvenia Wrocław1:53.74
21OPALSKI, Marcin93UKS "GIM 92 Ursynów"1:53.98
22JASZEWSKI, Marcin96AZS AWF Warszawa1:54.07
23PIETRZAK, Dawid97MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:54.27
24BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester92AZS UWM Olsztyn1:54.31
25WIATROWSKI, Remigiusz96K.S.Warta Poznań1:54.32
26WYPYCH, Filip91Mks "Trójka" Łódź1:54.44
27PASULA, Jakub92AZS AWF Warszawa1:54.44
28GOŻDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań1:54.53
29SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz1:54.88
30SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz1:54.88
31GŁYK, Wojciech92AZS AWF Katowice1:54.89
32URBANIAK, Jan95K.S.Warta Poznań1:54.89
33CIESIELSKI, Filip96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:55.53
34MUZYCZUK, Adrian SSz95MKP Szczecin1:55.68
35BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta Poznań1:56.67
36SOKULSKI, Jacek91WKS Śląsk Wrocław1:56.77
37LEMEK, Andrzej SWR95UKS Junior Kluczbork1:56.96
38NIEMCZYK, Tomasz96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:57.38
39PRZYBYSZ, Adam95Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:57.63
40SKIERKA, Jakub98UKS Trops Kartuzy1:57.81
41WOJCIECHOWSKI, Adrian92Kp Akwawit Leszno1:58.12
42STACHOWIAK, Łukasz97Uks Cityzen1:58.16
43DYTKOWSKI, Jan97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:58.25
44SZEWCZYK, Arkadiusz SWR95Fala Niepołomice1:58.28
45HORAŁA, Damian96K.S.Warta Poznań1:58.43
46BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock1:58.47
47HADAŚ, Mateusz96K.S.Warta Poznań1:58.49
48HOFFMANN, Robert95T.S.Olimpia Poznań1:58.54
49RUTKOWSKI, Krzysztof96MTP Lublinianka Lublin1:58.92
50BAGROWSKI, Karol96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:59.13
51KUŹMA, Bartosz98Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki1:59.52
52CHOJAK, Rafał SWR95KS Wisła Puławy1:59.64
53KUCA, Przemysław SP94K.S.Warta Poznań1:59.65
54BRODOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów1:59.85
55CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz2:00.17
56CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz2:00.17
57NOWAK, Igor95MKP Szczecin2:00.19
58JASZCZAK, Wiktor97Slask Wroclaw2:00.20
59ŻURAWICZ, Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:00.32
60SKRZYPCZAK, Filip97MKP Słowianka Gorzów2:00.41
61DZIWISZEK, Kamil95UKS Meduza Warszawa2:00.43
62AUGUSTYNIAK, Kevin, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk2:00.64
63STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock2:00.67
64KONOPKA, Mateusz97KS Delfin Gdynia2:00.75
65MAJEWSKI, Lukasz96MKP Słowianka Gorzów WLKP2:00.89
66SZOTKOWSKI, Daniel92KS AZS-AWFiS Gdańsk2:01.21
67TYLL, Tomasz95K.S.Warta Poznań2:01.73
68MIELCZAREK, Filip96EKS"SKRA"Bełchatów2:01.77
69BIAŁEK, Marcin95K.S.Warta Poznań2:01.97
70MUSIAŁOWSKI, Marcin95MKS Juvenia Wrocław2:02.16
71ZIMOWSKI, Oskar97Buks Warszawa2:02.25
72ROSZKOWSKI, Mikołaj95K.S.Warta Poznań2:02.39
73KWIATKOWSKI, Krzysztof97MTKP Delfin Toruń2:02.77
74HODUR, Filip97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki2:03.04
75MUSZTAFAGA, Piotr96MKP Szczecin2:03.05
76SOBCZAK, Piotr96T.S.Olimpia Poznań2:03.09
77GRUDZIECKI, Remigiusz97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:03.38
78BRZEZIŃSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno2:04.47
79DRZYZGA, Oskar98Slask Wroclaw2:05.48
80ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia2:05.54
81NOWAK, Mateusz98MKS Neptun Staragard Szcz2:05.89
82BARTOSZEK, Jarosław97MKP Słowianka Gorzów2:06.84
83ŚLIWIŃSKI, Marcin97KS Wodnik Śrem2:06.92
84DULSKI, Piotr96KS Posnania Poznań2:07.31
85GNIAZDOWSKI, Jerzy96WODNIK Rawicz2:07.47
86CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock2:08.74
87PAWLAK, Tomasz95Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp2:09.25
88MASŁOWSKI, Mateusz98Slask Wroclaw2:09.69
89RUBASZKIEWICZ, Andrzej96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno2:10.57
90KUZEBSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno2:10.60
91SOWIŃSKI, Filip97KP Astromal Akwawit Leszno2:10.68
92GRZYMSKI, Mateusz98Slask Wroclaw2:10.87
93WIERDAK, Michał98Slask Wroclaw2:11.49
94KUBIACZYK, Jakub97UKS 9 Kalisz2:11.54
95FAJFER, Mateusz96MKS Juvenia Wrocław2:12.15
96PLUTA, Piotr97KORNER Zielona Góra2:12.16
97SKORULSKI, Jakub97MMKS Kędzierzyn-Koźle2:12.41
98KUCZMA, Jędrzej98Slask Wroclaw2:12.99
99MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia2:13.10
100POTOCKI, Daniel98Slask Wroclaw2:13.97
101KAMIŃSKI, Marcin97UKP Marlin2:14.43
102KOMISARCZYK, Bartosz97MKS Neptun Staragard Szcz2:14.65
103BURBA, Jakub97MKP Słowianka Gorzów2:14.79
104KALINOWSKI, Mateusz97KP Astromal Akwawit Leszno2:16.40
105BORUCKI, Patryk98KS Warta Poznań2:17.45
106WRÓBEL, Michał97KP Astromal Akwawit Leszno2:17.92
107BUCHWALD, Mateusz97KP Astromal Akwawit Leszno2:18.76
108MROTEK, Mariusz97T.S.Olimpia Poznań2:18.86
109KORBANEK, Piotr98KS Warta Poznań2:19.41
110ŁAZARECKI, Dominik98Mks "Piast" Głogów2:21.30
111SZCZUTKOWSKI, Robert98Slask Wroclaw2:27.43
112JARONI, Karol98KS Warta Poznań2:28.66
113ZIELINSKI, Beniamin98KP Astromal Akwawit Leszno2:30.09
114HERMAN, Patryk96T.S.Olimpia Poznań2:30.74
115MACIEJEWSKI, Konstanty98KP Astromal Akwawit Leszno2:36.16
116BIELA, Kamil96MUKS Piętnastka BydgoszczNT
117WALIGÓRA, Mikołaj97KP Astromal Akwawit LesznoNT
118KRUK, Tomasz98KP Astromal Akwawit LesznoNT
119KAMIŃSKI, Michał90KU AZS UAM PoznańNT
120KOLASA, Dawid97MKS Juvenia WrocławNT
121SUCHAN, Jan97Klub Sportowy "1" Ożarów MazowieckiNT
122DYMERSKI, Szymon93MKP SzczecinNT
123KASZYCA, Jakub95MKP SzczecinNT
124ROGUSKI, Bartłomiej93Uks,,Żoliborz'' WarszawaNT
125DALECKI, Łukasz95Slask WroclawNT
126PIWOWARSKI, Konrad98Klub Sportowy Płetwal SzczytnoNT


<< TOP >>
Konkurencja 23
2012-11-24
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SZCZEPANIAK, Karolina92AZS AWF Katowice2:12.08
2TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław2:12.75
3URBAŃSKA, Karolina92AZS AWF Warszawa2:15.08
4KOZŁOWSKA, Anna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:15.15
5CHWADECZKO, Zuzanna SSz95MTP Lublinianka2:17.08
6CIESIELSKA, Sylwia95K.S.Warta Poznań2:17.31
7SIEŃCZYK, Jowita SK97MKS Żak Biała Podlaska2:17.66
8JAGODA, Julia95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki2:19.12
9SZPUCHA, Katarzyna SK96TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:21.55
10KOWALSKA, Agata93AZS AWF Warszawa2:22.75
11SZMAGALSKA, aGATA95MKP Słowianka Gorzów WLKP2:23.00
12STEFANIAK, Małgorzata92K.S.Warta Poznań2:23.68
13KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź2:24.27
14KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź2:24.27
15BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz2:24.46
16PACIORKIEWICZ, Agata96S.K.S."Start" Łódź2:25.49
17JAGODA, Weronika95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki2:27.50
18OTREMBA, Justyna95MTKP Delfin Toruń2:27.85
19NIKLARZ, Maria97UKS Ruch Grudziądz2:28.86
20SZMIT, Dominika95MTP KORMORAN Olsztyn2:29.02
21MENDOWSKA, Katarzyna SP94K.S.Warta Poznań2:30.13
22CIUPA, Aleksandra96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:30.58
23WACHOWIAK, Patrycja97MKP Słowianka Gorzów2:30.61
24KAPELA, Joanna97DOKiS VEGA Dobrodzień2:30.85
25SMAGA, Anna98Slask Wroclaw2:31.49
26KORZENIOWSKA, Natalia97KORNER Zielona Góra2:32.36
27KWIATKOWSKA, Magdalena96Uks Cityzen2:33.93
28NIEMCZYK, Mirosława95KORNER Zielona Góra2:35.63
29HORUDKO, Jolanta98Slask Wroclaw2:39.55
30POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz2:40.82
31OSTROWSKA, Julia98KS Warta Poznań2:42.19
32KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica2:43.63
33SZYDŁO, Izabela98Slask Wroclaw2:45.13
34YOKOKURA, Mairi98KS Posnania Poznań2:45.16
35BARANOWSKA, Katarzyna87MKP SzczecinNT
36CIEŚLAK, Katarzyna94Klub Sportowy PosnaniaNT
37JAROMA, Agata SWR95MKS Juvenia WrocławNT


<< TOP >>
Konkurencja 24
2012-11-24
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ŚWITKOWSKI, Jan94Skarpa Lublin1:58.52
2POPRAWA, Michał SO94AZS AWF Katowice1:59.06
3SZWEDZKI, Dawid94UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki2:02.28
4DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin2:05.29
5BAŁABUCH, Krystian SO95BOSiR SP Brzesko2:05.64
6KUBKOWSKI, Bartłomiej95Slask Wroclaw2:05.84
7MORAWSKI, Krzysztof94MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:06.13
8PIETRZAK, Dawid97MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:06.96
9OSSES, Arkadiusz95K.S.Warta Poznań2:07.65
10NIEMCZYK, Tomasz96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:07.83
11MACHNIK, Mikołaj93AZS AWF Katowice2:09.80
12WERTEPNY, Damian96UKS Shark Rudna2:09.91
13MORAWSKI, Jakub SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk2:10.77
14KOŁODZIEJSKI, Filip96KORNER Zielona Góra2:11.11
15PIETRZYK, Patryk92MKP Słowianka Gorzów WLKP2:12.48
16ŚWIERCZYŃSKI, Jakub95AZS AWF Katowice2:12.79
17KAMIŃSKI, Szymon92K.S.Warta Poznań2:13.25
18RADUCKI, Arkadiusz97KS Warta Poznań2:13.66
19BUCZKOWSKI, Kamil96KORNER Zielona Góra2:13.85
20WIŚNIEWSKI, Wiktor95KP MZOS Płock2:13.91
21SALIK, Jakub96MKS Juvenia Wrocław2:14.25
22MULLER, Maksym97MKP Słowianka Gorzów2:17.04
23STOLARSKI, Marcin96Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:17.35
24BUKOWSKI-MATZ, Mateusz95K.S.Warta Poznań2:17.81
25GAWRYŚ, Sebastian94UKS Meduza Warszawa2:17.94
26POWROŹNIK, Konrad97KS Krotosz Krotoszyn2:19.02
27PIETRZAK, Krzysztof96KS Delfin Gdynia2:19.32
28KUKLA-KUKLEWICZ, Michał95KP MZOS Płock2:19.50
29MAJEWSKI, Lukasz96MKP Słowianka Gorzów WLKP2:19.58
30KRZEWIŃSKI, Patryk96MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:19.59
31JANUSZANIS, Jakub98MUKS"Olimpijczyk" Suwalki2:22.03
32MARCINIAK, Konrad95Klub Sportowy Posnania2:22.31
33HADAŚ, Mateusz96K.S.Warta Poznań2:22.61
34DRZYZGA, Oskar98Slask Wroclaw2:23.55
35KOSOWICZ, Wojciech97KORNER Zielona Góra2:23.69
36OKUPNIK, Jakub98Slask Wroclaw2:25.11
37SÓWKA, Denis98DOKiS VEGA Dobrodzień2:25.55
38FRYMUS, Tyberiusz SSz95MKP Szczecin2:26.40
39JAWORSKI, Norbert98MUKS UNIA Busko-Zdrój2:28.89
40TUREK, Maksymilian98Slask Wroclaw2:29.15
41CWALINA, Piotr98Slask Wroclaw2:30.13
42MARKOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów2:31.52
43SZCZEPANKIEWICZ, Mateusz96UKS Dwójka Morena Gdańsk2:33.30
44LIPIŃSKI, Kacper98Slask Wroclaw2:33.87
45BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica2:36.02
46KAMIŃSKI, Patryk95MKP Szczecin2:36.06
47KRUK, Tomasz98KP Astromal Akwawit Leszno2:42.34
48WĘGŁOWSKI, Karol96Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa WlkpNT
49STEFANIAK, Jakub95UKS 9 KaliszNT
50MISIEWICZ, Karol97UKP MANTA Jelcz-LaskowiceNT
51PIÓRO, Artur91AZS AWF KatowiceNT
52SENDYK, Paweł97UKP MarlinNT


<< TOP >>
Konkurencja 25
2012-11-25
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SOKOŁOWSKA, Diana SK96Juvenia Białystok54.45
2DOWGIERT, Anna90WKS Śląsk Wrocław55.86
3ŻELAZNA, Paulina94WKS Śląsk Wrocław56.47
4KOWALSKA, Agata93AZS AWF Warszawa56.47
5JAGODA, Julia95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki56.80
6PTASIŃSKA, Katarzyna90AZS AWF Warszawa57.15
7BURSKA, Justyna95UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki57.85
8SZCZYTKO, Alicja95MUKS"Olimpijczyk" Suwalki57.85
9SZPAK, Zofia92KS AZS-AWFiS Gdańsk58.17
10GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań58.58
11KARPISZ, Milena97UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki58.67
12KILIJAŃSKA, Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec Św58.71
13HARAF, Iga SWR95WKS Śląsk Wrocław58.79
14HACZKIEWICZ, Paulina SZG97KORNER Zielona Góra58.84
15ALEKSANDROWICZ, Arleta96MUKS"Olimpijczyk" Suwalki58.89
16BERNAT, Aleksandra90K.S.Warta Poznań58.91
17ŻUKOWSKA, Paula93MKS Juvenia Wrocław59.00
18WÓJCIK, Claudia97KS Warta Poznań59.14
19JAGODA, Weronika95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki59.60
20OKAJ, Oliwia SWR96WKS Śląsk Wrocław59.65
21PODLEWSKA, Miriam97KS Posnania Poznań59.69
22WRÓBLEWSKA, Dominika SWR95WKS Śląsk Wrocław59.70
23LEWANDOWSKA, Kamila SG95KS AZS-AWFiS Gdańsk59.75
24MISZTAL, Dominika94UKS "GIM 92 Ursynów"59.78
25LESIŃSKA, Kinga95MKP Szczecin59.87
26SOBOLEWSKA, Anna SP95K.S.Warta Poznań59.91
27WACHOWIAK, Patrycja97MKP Słowianka Gorzów1:00.43
28PACIORKIEWICZ, Agata96S.K.S."Start" Łódź1:00.72
29STRUGAŁA, Honorata95K.S.Warta Poznań1:00.86
30KAPELA, Joanna97DOKiS VEGA Dobrodzień1:00.99
31EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock1:01.10
32TACZAŁA, Alicja SP96K.S.Warta Poznań1:01.11
33BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz1:01.15
34CHODYNA, Monika92AZS UWM Olsztyn1:01.57
35BAMBER, Weronika SP94K.S.Warta Poznań1:01.72
36MISZTAL, Dorota96UKS "GIM 92 Ursynów"1:02.08
37FILIPIAK, Wiktoria97KS Warta Poznań1:02.25
38GLANERT, Daria, SG96UKS Ósemka Starogard Gdański1:02.43
39HALAGIERA, Joanna96MKP Słowianka Gorzów WLKP1:02.43
40WORONIECKA, Dominika96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.53
41NOWAK, Julia97MKP Słowianka Gorzów1:02.55
42KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock1:02.63
43RODZIEWICZ, Ewa94MTP KORMORAN Olsztyn1:02.81
44BEUTLER, Katarzyna98KS Warta Poznań1:02.81
45BUCZKOWSKA, Katarzyna96KORNER Zielona Góra1:02.92
46TROJANOWSKA, Kinga95LKS"OMEGA"Kleszczów1:03.05
47ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile1:03.10
48ZIĘBA, Katarzyna97KORNER Zielona Góra1:03.10
49POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz1:03.13
50BAKUNIAK, Hanna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.52
51KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka Brodnica1:03.90
52WOJCIECHOWSKA, Izabela97KS Wodnik Śrem1:04.22
53CIUPA, Aleksandra96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.32
54HENDZELEK, Zofia98KP Astromal Akwawit Leszno1:05.71
55JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:05.96
56MAZUR, Maja98Salos Cortile1:06.17
57KRZYŻAN, Maria98KS Warta Poznań1:06.60
58MILER, Oliwia98KP Astromal Akwawit Leszno1:06.69
59GOMOŁA, Monika98KS Warta Poznań1:07.47
60STRADOMSKA, Natalia97MKS Neptun Staragard Szcz1:08.10
61WRÓBEL, Anna98KP Astromal Akwawit Leszno1:13.57
62PŁATEK, Anna98KP Astromal Akwawit Leszno1:14.78
63BARTOSZEK, Joanna SWR96AZS-AWF KatowiceNT
64CIESIELSKA, Sylwia95K.S.Warta PoznańNT
65WARMIŃSKA, Daria SR98UKP Unia OświęcimNT


<< TOP >>
Konkurencja 26
2012-11-25
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1WYPYCH, Filip91Mks "Trójka" Łódź48.15
2MAJCHRZAK, Kacper92K.S.Warta Poznań48.36
3RZADKOWSKI, Daniel94MUKS"Olimpijczyk" Suwalki48.89
4ZIELIŃSKI, Dawid92MKP Szczecin49.56
5JOŃCZYK, Jakub92Slask Wroclaw49.58
6BOR, Radosław SZG93KORNER Zielona Góra49.80
7PASULA, Jakub92AZS AWF Warszawa50.17
8PULWIN, Paweł92AZS AWF Warszawa50.32
9KŁUSEK, Adrian93MKS Juvenia Wrocław51.00
10SOKULSKI, Jacek91WKS Śląsk Wrocław51.12
11PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock51.14
12SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa51.29
13BENING, Emil93MKS Juvenia Wrocław51.62
14BOGULSKI, Bartłomiej92MKS Juvenia Wrocław52.01
15DYMERSKI, Szymon93MKP Szczecin52.02
16PIÓRO, Artur91AZS AWF Katowice52.02
17WOJCIECHOWSKI, Adrian92Kp Akwawit Leszno52.37
18WIATROWSKI, Remigiusz96K.S.Warta Poznań52.42
19CHOJAK, Rafał SWR95KS Wisła Puławy52.49
20ZIEMNIARSKI, Bartosz86KU AZS UAM Poznań52.57
21LEMEK, Andrzej SWR95UKS Junior Kluczbork52.67
22GOŻDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań52.82
23MUZYCZUK, Adrian SSz95MKP Szczecin52.98
24DOBROWOLSKI, Sebastian90Azs-Ułpł Łódź53.06
25JASZEWSKI, Marcin96AZS AWF Warszawa53.08
26AUGUSTYNIAK, Kevin, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk53.10
27SENDYK, Paweł97UKP Marlin53.45
28DZIWISZEK, Kamil95UKS Meduza Warszawa53.60
29BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta Poznań53.65
30NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice53.80
31HADAŚ, Mateusz96K.S.Warta Poznań53.83
32AMBROZIAK, Kamil96UKS 9 Kalisz54.18
33CZERWINSKI, Dawid97KS AZS-AWFiS Gdańsk54.26
34RUTKOWSKI, Krzysztof96MTP Lublinianka Lublin54.35
35KUCA, Przemysław SP94K.S.Warta Poznań54.35
36WĘGŁOWSKI, Karol96Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp54.41
37ZIMOWSKI, Oskar97Buks Warszawa54.62
38KAWICKI, Tomasz88Uks Cityzen54.67
39STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock54.68
40DROZD, Mateusz94MKS Neptun Staragard Szcz54.69
41SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz54.78
42SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz54.78
43URBANIAK, Jan95K.S.Warta Poznań54.83
44KWIATKOWSKI, Krzysztof97MTKP Delfin Toruń54.90
45SOBCZAK, Piotr96T.S.Olimpia Poznań54.90
46HOFFMANN, Robert95T.S.Olimpia Poznań55.03
47MUSIAŁOWSKI, Marcin95MKS Juvenia Wrocław55.09
48BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock55.10
49KUŹMA, Bartosz98Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki55.31
50STACHOWIAK, Łukasz97Uks Cityzen55.43
51KUKLA-KUKLEWICZ, Michał95KP MZOS Płock55.44
52MIELCZAREK, Filip96EKS"SKRA"Bełchatów55.48
53BIAŁEK, Marcin95K.S.Warta Poznań55.48
54KOLASA, Dawid97MKS Juvenia Wrocław55.57
55HORAŁA, Damian96K.S.Warta Poznań55.58
56OSUCH, Mikołaj90KU AZS UAM Poznań55.60
57CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz55.62
58CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz55.62
59BRODOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów55.72
60ROSZKOWSKI, Mikołaj95K.S.Warta Poznań55.79
61KNAPOWSKI, Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz55.80
62BRZEZIŃSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno55.98
63SZOTKOWSKI, Daniel92KS AZS-AWFiS Gdańsk56.06
64CHOIŃSKI, Michał90UKS G-8 Bielany56.20
65GRUDZIECKI, Remigiusz97MMKS Kędzierzyn-Koźle56.34
66BRZEZIŃSKI, Wojciech96UKS Dwójka Morena Gdańsk56.61
67SKRZYPCZAK, Filip97MKP Słowianka Gorzów56.98
68HODUR, Filip97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki57.00
69BUKOWSKI-MATZ, Mateusz95K.S.Warta Poznań57.01
70BIELA, Kamil96MUKS Piętnastka Bydgoszcz57.40
71PIWOWARSKI, Konrad98Klub Sportowy Płetwal Szczytno57.50
72MAJEWSKI, Lukasz96MKP Słowianka Gorzów WLKP57.61
73JASZCZAK, Wiktor97Slask Wroclaw57.74
74BUCZKOWSKI, Kamil96KORNER Zielona Góra57.81
75OPACZYK, Martin89KU AZS UAM Poznań58.00
76RUBASZKIEWICZ, Andrzej96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno58.14
77BURBA, Jakub97MKP Słowianka Gorzów58.14
78BORUCKI, Marcin96MKP Szczecin58.16
79FAJFER, Mateusz96MKS Juvenia Wrocław58.39
80NOWAK, Mateusz98MKS Neptun Staragard Szcz58.76
81PAWLAK, Tomasz95Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp58.91
82PIASECKI, Kamil97KS Wodnik Śrem58.99
83GAŁECKI, Mateusz96Buks Warszawa59.02
84ANYSZ, Michał97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno59.08
85MASŁOWSKI, Mateusz98Slask Wroclaw59.33
86HERMAN, Patryk96T.S.Olimpia Poznań59.62
87ŚLIWIŃSKI, Marcin97KS Wodnik Śrem59.87
88ADAMCZYK, Michał97MKP Słowianka Gorzów1:00.12
89KOMISARCZYK, Bartosz97MKS Neptun Staragard Szcz1:00.26
90SKORULSKI, Jakub97MMKS Kędzierzyn-Koźle1:00.44
91PLUTA, Piotr97KORNER Zielona Góra1:00.56
92WIERDAK, Michał98Slask Wroclaw1:01.01
93POTOCKI, Daniel98Slask Wroclaw1:01.37
94SOWIŃSKI, Filip97KP Astromal Akwawit Leszno1:02.35
95KALINOWSKI, Mateusz97KP Astromal Akwawit Leszno1:02.60
96KAMIŃSKI, Marcin97UKP Marlin1:02.97
97KORBANEK, Piotr98KS Warta Poznań1:03.04
98BORUCKI, Patryk98KS Warta Poznań1:04.29
99WRÓBEL, Michał97KP Astromal Akwawit Leszno1:05.12
100BUCHWALD, Mateusz97KP Astromal Akwawit Leszno1:06.41
101ZIELINSKI, Beniamin98KP Astromal Akwawit Leszno1:06.66
102MACIEJEWSKI, Konstanty98KP Astromal Akwawit Leszno1:07.09
103POPIELAS, Dawid98KP Astromal Akwawit Leszno1:07.90
104POWĄSKA, Mateusz90Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa WlkpNT
105CHARYNA, Wojtek89KU AZS UAM PoznańNT
106DALECKI, Łukasz95Slask WroclawNT
107MROTEK, Mariusz97T.S.Olimpia PoznańNT
108SOBOŃ, Julian92K.S.Warta PoznańNT
109KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona GóraNT


<< TOP >>
Konkurencja 27
2012-11-25
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1PALUSZEK, Weronika93Slask Wroclaw1:08.67
2ŚCIESZKO, Ewa90Azs-Ułpł Łódź1:08.87
3ZACHOSZCZ, Paulina93MKP Słowianka Gorzów WLKP1:09.37
4SZTANDERA, Dominika97MKS 9 Dzierżoniów1:09.53
5CICHOWSKA, Kinga94MKP Słowianka Gorzów WLKP1:10.02
6PELOWSKA, Aleksandra93KS AZS-AWFiS Gdańsk1:12.02
7KALIŃSKA, Magdalena95KP MZOS Płock1:12.31
8SZCZUKA, Klaudia97MKP Słowianka Gorzów1:12.78
9GREGLAK, Marta97MKS Zryw Opole1:13.61
10CIEŚLAK, Katarzyna94Klub Sportowy Posnania1:13.83
11KIT, Zuzanna97UKS 9 Kalisz1:14.14
12ZYGA, Izabela96UKS NAWA Skierniewice1:15.05
13WIŚNIEWSKA, Natalia97KS Warta Poznań1:15.10
14NIKLARZ, Maria97UKS Ruch Grudziądz1:15.51
15POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz1:16.13
16KNAPIK, Anna SR96AZS-AWF Katowice1:16.84
17NIEDŻWIEDZKA, Małgorzata SR97MMKS Kędzierzyn-Koźle1:17.46
18ZALEWSKA, Kaja98UKS Trops Kartuzy1:17.53
19CZUK, Agata98KS Warta Poznań1:19.38
20MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn1:19.55
21HORUDKO, Jolanta98Slask Wroclaw1:22.20
22ADAMSKA, Adrianna98KS Warta Poznań1:23.39
23SZYDŁO, Izabela98Slask Wroclaw1:24.55
24SIDORKIEWICZ, Ola97Uks Cityzen1:26.52


<< TOP >>
Konkurencja 28
2012-11-25
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1GORCZYCA, Przemyslaw90KS AZS-AWFiS Gdańsk59.97
2ROWIŃSKI, Filip90AZS AWF Warszawa1:00.17
3SZULICH, Dawid90Uks Delfin Legionowo1:00.55
4PUCIŁO, Piotr93AZS UWM Olsztyn1:01.00
5PACHOLCZYK, Mateusz92MTP KORMORAN Olsztyn1:01.39
6MACHNIK, Mikołaj93AZS AWF Katowice1:01.53
7HOŁUB, Maciej SK95Orlik Przeworsk1:01.82
8KOŁODZIEJSKI, Mateusz92KORNER Zielona Góra1:01.96
9TOKARSKI, Krzysztof SR96MKS-SMS Victoria Racibórz1:02.66
10NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice1:02.77
11SZWEDZKI, Dawid94UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki1:03.06
12ROGUSKI, Bartłomiej93Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:03.09
13JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź1:03.74
14JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź1:03.74
15BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta Poznań1:03.97
16FRYMUS, Tyberiusz SSz95MKP Szczecin1:04.17
17STOLARSKI, Marcin96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:04.24
18CERTA, Maciej91AZS AWF Warszawa1:04.46
19ŚWIERCZYŃSKI, Jakub95AZS AWF Katowice1:04.61
20NACHTMAN, Mateusz95Slask Wroclaw1:04.62
21GĄSIOR, Aleksander95IKAR Mielec1:04.63
22KOZAKIEWICZ, Jan96UKS "GIM 92 Ursynów"1:04.82
23GALON, Michał SZG95KP Astromal Akwawit Leszno1:04.98
24CHROŚCIŃSKI, Jan96K.S.Warta Poznań1:05.06
25ROJDA, Adam96UPKS Wodnik Rawicz1:05.13
26KŁOS, Grzegorz SO95AZS AWF Katowice1:05.20
27GÓRSKI, Witosz94Slask Wroclaw1:05.41
28ZAWADKA, Michał89UKS "GIM 92 Ursynów"1:05.48
29GAWRYŚ, Sebastian94UKS Meduza Warszawa1:05.67
30MICHAŁKOWSKI, Marek91KU AZS UAM Poznań1:05.90
31SZER, Michał95Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno1:05.98
32ŻEBROWSKI, Juliusz91KU AZS UAM Poznań1:06.18
33RYKOWSKI, Piotr94Klub Sportowy Posnania1:06.50
34WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98KS Posnania Poznań1:07.58
35KAMINIARZ, Jakub96KP Astromal Akwawit Leszno1:07.85
36PERL, Michał SR96Uks Delfin Legionowo1:08.16
37SZYDŁOWSKI, Kamil98KP Astromal Akwawit Leszno1:08.75
38KUS, Przemysław96Slask Wroclaw1:08.82
39WALIGÓRA, Mikołaj97KP Astromal Akwawit Leszno1:08.85
40MULLER, Maksym97MKP Słowianka Gorzów1:09.23
41NIECZYPOROWSKI, Łukasz97KS Warta Poznań1:09.27
42MARCINIAK, Konrad95Klub Sportowy Posnania1:09.44
43JANUSZANIS, Jakub98MUKS"Olimpijczyk" Suwalki1:09.54
44ŻELECHOWSKI, Rafał96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno1:09.98
45SZADY, Dominik96KP Astromal Akwawit Leszno1:10.21
46MARKOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów1:10.21
47NIEMCZYK, Tomasz96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.38
48URBAŃSKI, Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.70
49KOTYNIA, Piotr90Azs-Ułpł Łódź1:10.74
50KOSOWICZ, Wojciech97KORNER Zielona Góra1:11.28
51SZCZUTKOWSKI, Robert98Slask Wroclaw1:11.30
52JAWORSKI, Norbert98MUKS UNIA Busko-Zdrój1:13.05
53SÓWKA, Denis98DOKiS VEGA Dobrodzień1:14.36
54MURZYN, Dawid SK97MKS Jordan Kraków1:15.45
55OSSES, Filip97KS Warta Poznań1:17.49
56TUREK, Maksymilian98Slask Wroclaw1:18.62
57BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka Brodnica1:18.69
58DRZYZGA, Oskar98Slask Wroclaw1:19.39
59DYMARSKI, Bartosz97KS Warta Poznań1:22.34
60KAŹMIERCZAK, Jakub98KP Astromal Akwawit Leszno1:24.94
61POWROŹNIK, Konrad97KS Krotosz KrotoszynNT
62ŻUKOWSKI, Maciej93Slask WroclawNT
63SZOT, Mateusz94Slask WroclawNT
64JĘDRYCHOWSKI, Adam89UKS ósemka SiedlceNT


<< TOP >>
Konkurencja 29
2012-11-25
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław59.07
2ZAWISZEWSKA, Maja93WKS Śląsk Wrocław1:00.00
3NAZIĘBŁO, Klaudia93MKS Juvenia Wrocław1:00.29
4KRZYŻOSTANIAK, Agnieszka93MKP Szczecin1:00.81
5SZYNAL, Ludwika94Skarpa Lublin1:01.15
6PORZELSKA, Anna95MKP Słowianka Gorzów WLKP1:01.51
7KOZŁOWSKA, Anna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:01.83
8CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań1:01.92
9PRZASNEK, Zuzanna94MKP Szczecin1:02.05
10MAGNER, Agata SK97MKS Jordan Kraków1:02.97
11MAŁECKA, Agnieszka93MKP Szczecin1:03.01
12PODLECKA, Agnieszka94MKP Szczecin1:03.67
13RYCZAK, Maja96MKP Szczecin1:04.36
14STRUGAŁA, Honorata95K.S.Warta Poznań1:04.50
15PAWŁOWSKA, Marta96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.77
16ZACHARSKA, Inga94UKS "GIM 92 Ursynów"1:04.95
17SZPAK, Zofia92KS AZS-AWFiS Gdańsk1:05.41
18WYSOCKA, Wiktoria94MKP Szczecin1:05.46
19MACIUCH, Karolina96DOKiS VEGA Dobrodzień1:06.01
20GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań1:06.08
21CECERE, Natalia97KS Warta Poznań1:06.38
22LEMPART, Marta SWR96AZS-AWF Katowice1:06.65
23RADZIK, Adrianna95K.S.Warta Poznań1:06.66
24BALUK, Nicoletta95K.S.Warta Poznań1:06.90
25KISIEL, Monika SR96AZS-AWF Katowice1:06.90
26ROSIAK, Paulina SSz95MKP Szczecin1:06.99
27LASKOWSKA, Aleksandra97KP Astromal Akwawit Leszno1:07.37
28OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn1:07.83
29SMAGA, Anna98Slask Wroclaw1:08.83
30SZMIT, Dominika95MTP KORMORAN Olsztyn1:09.36
31PODLEWSKA, Miriam97KS Posnania Poznań1:09.75
32SZKARŁAT, Julia98Slask Wroclaw1:11.09
33KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź1:12.23
34KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź1:12.23
35MIKA, Zuzanna97KP Astromal Akwawit Leszno1:14.69
36OTREMBA, Justyna95MTKP Delfin ToruńNT
37URBAŃCZYK, Aleksandra87Mks "Trójka" ŁódźNT


<< TOP >>
Konkurencja 30
2012-11-25
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona Góra50.36
2JANKIEWICZ, Krzysztof91UKS NAWA Skierniewice52.52
3WYSOCZYŃSKI, Mateusz SZG93MKS Jordan Kraków54.12
4POLEWKA, Tomek94Uks Ruch Grudziadz54.21
5SOBOŃ, Julian92K.S.Warta Poznań54.28
6DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin55.08
7DANIELEWSKI, Aleksander94MKP Szczecin55.15
8MURZYN, Dawid SK97MKS Jordan Kraków56.06
9HAŁACZKIEWICZ, Paweł93MTP Lublinianka Lublin56.89
10PYDA, Jakub94Skarpa Lublin57.07
11WIŚNIEWSKI, Wiktor95KP MZOS Płock57.22
12MATŁOKA, Łukasz, SG95KP DELFIN Inowrocław57.35
13GABRYSZ, Wojciech SR95MKS-SMS Victoria Racibórz57.58
14MORAWSKI, Jakub SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk57.73
15PIETRZYK, Patryk92MKP Słowianka Gorzów WLKP57.85
16BUGDOL, Rafał SR95MKS-SMS Victoria Racibórz58.11
17KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta Poznań58.35
18PRZYBYSZ, Adam95Uks,,Żoliborz'' Warszawa58.41
19KRZEWIŃSKI, Patryk96MUKS Piętnastka Bydgoszcz58.49
20KOŁODZIEJSKI, Filip96KORNER Zielona Góra58.84
21SKIERKA, Jakub98UKS Trops Kartuzy58.93
22KARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice59.21
23TYLL, Tomasz95K.S.Warta Poznań59.37
24SALIK, Borys97KS Atol Olesnica59.62
25CHUPKA, Radosław SK96UKS "GIM 92 Ursynów"59.97
26BARTOSZEK, Jarosław97MKP Słowianka Gorzów1:00.25
27SUCHAN, Jan97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki1:00.46
28CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz1:00.52
29GOLIŃSKI, Patryk97Buks Warszawa1:00.79
30SOKOŁOWSKI, Ziemowit97KS Warta Poznań1:01.01
31KOLASA, Dawid97MKS Juvenia Wrocław1:01.24
32KUBIACZYK, Jakub97UKS 9 Kalisz1:01.57
33DROZD, Mateusz94MKS Neptun Staragard Szcz1:01.72
34PIETRZAK, Krzysztof96KS Delfin Gdynia1:01.99
35BORUCKI, Marcin96MKP Szczecin1:02.73
36BRZEZIŃSKI, Wojciech96UKS Dwójka Morena Gdańsk1:03.21
37JANCZAK, Mikołaj97KS Delfin Gdynia1:03.42
38JARASZKIEWICZ, Bartosz96Klub Sportowy Posnania1:03.81
39SPRINGER, Adrian97KP Astromal Akwawit Leszno1:04.00
40FIGLARZ, Adam97KS Warta Poznań1:05.78
41GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit Leszno1:06.90
42BYCZKOWSKI, Maciej98UKS Trops Kartuzy1:07.29
43GRZYMSKI, Mateusz98Slask Wroclaw1:08.10
44MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia1:08.68
45LIPIŃSKI, Kacper98Slask Wroclaw1:09.58
46ANYSZ, Michał97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno1:09.69
47KAŹMIERCZAK, Marcin98KP Astromal Akwawit LesznoNT
48MACIEJEWSKI, Konstanty98KP Astromal Akwawit LesznoNT
49OSUCH, Mikołaj90KU AZS UAM PoznańNT
50MARCINÓW, Mateusz97Slask WroclawNT


<< TOP >>
Konkurencja 31
2012-11-25
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1DOWGIERT, Anna90WKS Śląsk Wrocław1:00.03
2SKRZYDŁO, Sara93WKS Śląsk Wrocław1:01.32
3JANICZEK, Joanna SO96UKP Unia Oświęcim1:01.65
4SZCZEPANIK, Joanna SO96KS Wodnik Śrem1:02.16
5KORZENIOWSKA, Marta93AZS AWF Warszawa1:02.36
6WRÓBLEWSKA, Dominika SWR95WKS Śląsk Wrocław1:02.58
7SIKORA, Paulina93AZS AWF Warszawa1:02.60
8OLCZAK, Mirella93AZS AWF Warszawa1:02.61
9SPROSKA, Magda97MKS Zryw Opole1:02.83
10MIZAK, Joanna94MKP Szczecin1:03.10
11SZMAGALSKA, aGATA95MKP Słowianka Gorzów WLKP1:03.38
12BAKIES, Gabriela96UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki1:03.48
13KOWALIŃSKA, Oriana93AZS UWM Olsztyn1:03.56
14STEFANIAK, Małgorzata92K.S.Warta Poznań1:03.63
15NOWACKA, Aleksandra90AZS AWF Warszawa1:03.95
16MENDOWSKA, Paulina97KS Warta Poznań1:05.30
17MISZTAL, Dominika94UKS "GIM 92 Ursynów"1:05.53
18NOWAK, Julia97MKP Słowianka Gorzów1:05.62
19MIKOŁAJCZAK, Anna SSz95MKP Szczecin1:05.80
20MISZTAL, Dorota96UKS "GIM 92 Ursynów"1:06.60
21KUSCH, Katarzyna97MKS Juvenia Wrocław1:06.75
22POŻAROWSZCZYK, Beata91MKS Juvenia Wrocław1:07.47
23BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz1:07.91
24ALEKSANDROWICZ, Arleta96MUKS"Olimpijczyk" Suwalki1:08.23
25SZKARŁAT, Julia98Slask Wroclaw1:08.28
26KORZENIOWSKA, Natalia97KORNER Zielona Góra1:08.36
27SZCZYTKO, Alicja95MUKS"Olimpijczyk" Suwalki1:08.68
28NIEMCZYK, Mirosława95KORNER Zielona Góra1:08.91
29BAKUNIAK, Hanna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.17
30MUZOLF, Weronika98MTS Kwidzyn1:09.30
31WOJCIECHOWSKA, Izabela97KS Wodnik Śrem1:11.42
32YOKOKURA, Mairi98KS Posnania Poznań1:12.64
33STAWARZ, Sandra98Slask Wroclaw1:13.35
34HENDZELEK, Zofia98KP Astromal Akwawit Leszno1:16.00
35STRADOMSKA, Natalia97MKS Neptun Staragard Szcz1:16.37
36JAGODZIŃSKA, Małgorzata97KS Warta Poznań1:18.40
37JAROMA, Agata SWR95MKS Juvenia WrocławNT
38ŻELAZNA, Paulina94WKS Śląsk WrocławNT


<< TOP >>
Konkurencja 32
2012-11-25
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1KRUPECKI, Oskar92MKP Szczecin52.46
2ANDRZEJCZAK, Mateusz94AZS AWF Warszawa53.09
3POPRAWA, Michał SO94AZS AWF Katowice53.11
4SOKULSKI, Jacek91WKS Śląsk Wrocław54.31
5BENING, Emil93MKS Juvenia Wrocław54.45
6CHABA, Mateusz96Slask Wroclaw54.87
7OPALSKI, Marcin93UKS "GIM 92 Ursynów"54.91
8PASZEK, Marcin89AZS AWF Warszawa55.75
9PRZYBOROWSKI, Piotr93KP MZOS Płock55.85
10MUSIAŁOWSKI, Marcin95MKS Juvenia Wrocław55.92
11BEDNARCZYK, Paweł94Slask Wroclaw55.96
12PASIKOWSKI, Piotr93S.K.S."Start" Łódź56.09
13KURTOK, Tomasz SR95UKP Unia Oświęcim56.18
14KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań56.42
15RZADKOWSKI, Daniel94MUKS"Olimpijczyk" Suwalki56.81
16WOJCIECHOWSKI, Adrian92Kp Akwawit Leszno57.02
17WIDANKA, Maciej93MKS Juvenia Wrocław57.10
18BAŁABUCH, Krystian SO95BOSiR SP Brzesko57.21
19PERZANKOWSKI, Kacper96UKS NAWA Skierniewice57.35
20RŻYSKI, Marcin94AZS UWM Olsztyn57.44
21WIATROWSKI, Remigiusz96K.S.Warta Poznań57.66
22OSSES, Arkadiusz95K.S.Warta Poznań57.81
23SENDYK, Paweł97UKP Marlin57.99
24STEFANIAK, Jakub95UKS 9 Kalisz58.04
25KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań58.11
26GIERACKI, Bartosz95Slask Wroclaw58.17
27ŚRODEK, Arkadiusz96MTP Lublinianka Lublin58.30
28CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock58.40
29KUBOT, Szymon97KS Warta Poznań58.97
30KUCA, Przemysław SP94K.S.Warta Poznań59.00
31KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta Poznań59.58
32ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia59.65
33GRUDZIECKI, Remigiusz97MMKS Kędzierzyn-Koźle59.71
34BIELA, Kamil96MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.76
35ŻURAWICZ, Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.84
36KONOPKA, Mateusz97KS Delfin Gdynia59.93
37BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta Poznań59.94
38URBANIAK, Jan95K.S.Warta Poznań1:00.36
39FAJFER, Mateusz96MKS Juvenia Wrocław1:00.49
40KUBIACZYK, Jakub97UKS 9 Kalisz1:00.83
41WĘGŁOWSKI, Karol96Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp1:01.54
42OKUPNIK, Jakub98Slask Wroclaw1:02.05
43KAMIŃSKI, Szymon92K.S.Warta Poznań1:02.27
44BURBA, Jakub97MKP Słowianka Gorzów1:02.34
45BIAŁEK, Marcin95K.S.Warta Poznań1:02.57
46GRZYBEK, Bartosz96Klub Sportowy Posnania1:02.63
47JANCZAK, Mikołaj97KS Delfin Gdynia1:02.65
48SOBALA, Adam97Uks Cityzen1:02.68
49KNAPOWSKI, Kacper97MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.70
50ADAMCZYK, Michał97MKP Słowianka Gorzów1:03.05
51POWROŹNIK, Konrad97KS Krotosz Krotoszyn1:03.10
52STILLER, Piotr, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk1:03.11
53GAŁECKI, Mateusz96Buks Warszawa1:03.28
54SOBCZAK, Piotr96T.S.Olimpia Poznań1:03.79
55ZIMOWSKI, Oskar97Buks Warszawa1:04.26
56PIASECKI, Kamil97KS Wodnik Śrem1:05.54
57ROSZKOWSKI, Mikołaj95K.S.Warta Poznań1:06.07
58KAMIŃSKI, Marcin97UKP Marlin1:06.85
59RUBASZKIEWICZ, Andrzej96Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno1:06.88
60TCHÓRZEWSKI, Krzysztof97KS Posnania Poznań1:07.10
61POPIELAS, Dawid98KP Astromal Akwawit Leszno1:07.15
62CWALINA, Piotr98Slask Wroclaw1:07.43
63POTOCKI, Daniel98Slask Wroclaw1:07.65
64ŚLIWIŃSKI, Marcin97KS Wodnik Śrem1:08.83
65SKORULSKI, Jakub97MMKS Kędzierzyn-Koźle1:09.12
66KUCZMA, Jędrzej98Slask Wroclaw1:09.56
67GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit Leszno1:10.39
68KOMISARCZYK, Bartosz97MKS Neptun Staragard Szcz1:11.48
69CHOIŃSKI, Michał90UKS G-8 Bielany1:11.48
70WAŚCIŃSKI, Konrad98KP Astromal Akwawit LesznoNT
71LEMEK, Andrzej SWR95UKS Junior KluczborkNT
72WAWRZYNKIEWICZ, Piotr98KS Posnania PoznańNT
73WIETESKA, Mateusz91AZS AWF KatowiceNT
74MULLER, Maksym97MKP Słowianka GorzówNT


<< TOP >>
Konkurencja 33
2012-11-25
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław1:00.94
2URBAŃCZYK, Aleksandra87Mks "Trójka" Łódź1:01.05
3URBAŃSKA, Karolina92AZS AWF Warszawa1:02.53
4JAGODA, Julia95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki1:03.66
5CIESIELSKA, Sylwia95K.S.Warta Poznań1:03.81
6KOZŁOWSKA, Anna96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.13
7KOWALSKA, Agata93AZS AWF Warszawa1:04.62
8SIEŃCZYK, Jowita SK97MKS Żak Biała Podlaska1:04.63
9CHWADECZKO, Zuzanna SSz95MTP Lublinianka1:04.85
10SZPAK, Zofia92KS AZS-AWFiS Gdańsk1:06.13
11ZAWISZEWSKA, Maja93WKS Śląsk Wrocław1:06.54
12KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź1:06.80
13KAMIŃSKA, Joanna94S.K.S."Start" Łódź1:06.80
14PAWŁOWSKA, Marta96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:07.04
15JAGODA, Weronika95Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki1:07.36
16OTREMBA, Justyna95MTKP Delfin Toruń1:07.50
17ZACHARSKA, Inga94UKS "GIM 92 Ursynów"1:07.59
18SKRZYDŁO, Sara93WKS Śląsk Wrocław1:07.76
19WACHOWIAK, Patrycja97MKP Słowianka Gorzów1:07.85
20OKAJ, Oliwia SWR96WKS Śląsk Wrocław1:08.06
21BIEDRZYCKA, Iga97MKS "Ros" Pisz1:08.65
22HARAF, Iga SWR95WKS Śląsk Wrocław1:08.70
23PACIORKIEWICZ, Agata96S.K.S."Start" Łódź1:09.15
24MENDOWSKA, Katarzyna SP94K.S.Warta Poznań1:09.19
25TROJANOWSKA, Kinga95LKS"OMEGA"Kleszczów1:09.29
26JAROMA, Agata SWR95MKS Juvenia Wrocław1:09.87
27CIUPA, Aleksandra96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.00
28SZCZUKA, Klaudia97MKP Słowianka Gorzów1:10.70
29KAPELA, Joanna97DOKiS VEGA Dobrodzień1:10.75
30LEMPART, Marta SWR96AZS-AWF Katowice1:11.12
31POPOVA, Anguela98UKS 9 Kalisz1:11.44
32KWIATKOWSKA, Magdalena96Uks Cityzen1:11.48
33SMAGA, Anna98Slask Wroclaw1:12.30
34ZAWOLIK, Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:12.58
35SZKARŁAT, Julia98Slask Wroclaw1:13.49
36OSTROWSKA, Julia98KS Warta Poznań1:16.18
37ROGOWSKA, Paulina98Salos Cortile1:16.68
38MILER, Oliwia98KP Astromal Akwawit Leszno1:17.82
39HORUDKO, Jolanta98Slask Wroclaw1:18.05
40SZYDŁO, Izabela98Slask Wroclaw1:18.67
41SIDORKIEWICZ, Ola97Uks Cityzen1:18.76
42YOKOKURA, Mairi98KS Posnania PoznańNT
43KWIATKOWSKA, Aleksandra98UKS Siódemka BrodnicaNT


<< TOP >>
Konkurencja 34
2012-11-25
Mężczyzn, 100m zmienny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ŚWITKOWSKI, Jan94Skarpa Lublin54.98
2WYPYCH, Filip91Mks "Trójka" Łódź55.46
3KOŁODZIEJSKI, Mateusz92KORNER Zielona Góra55.91
4CERTA, Maciej91AZS AWF Warszawa56.63
5SZWEDZKI, Dawid94UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki57.08
6PASIKOWSKI, Piotr93S.K.S."Start" Łódź57.24
7WIETESKA, Mateusz91AZS AWF Katowice57.40
8HOŁUB, Maciej SK95Orlik Przeworsk57.92
9PIETRZAK, Dawid97MUKS Piętnastka Bydgoszcz58.68
10BAŁABUCH, Krystian SO95BOSiR SP Brzesko58.71
11GALON, Michał SZG95KP Astromal Akwawit Leszno58.82
12NACHTMAN, Mateusz95Slask Wroclaw58.84
13AMBROZIAK, Kamil96UKS 9 Kalisz59.03
14MACHNIK, Mikołaj93AZS AWF Katowice59.38
15NOWAK, Patryk95AZS AWF Katowice59.53
16KAMIŃSKI, Michał90KU AZS UAM Poznań59.73
17GAWRYŚ, Sebastian94UKS Meduza Warszawa59.75
18ŚWIERCZYŃSKI, Jakub95AZS AWF Katowice59.77
19NIEMCZYK, Tomasz96MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.78
20SZULICH, Dawid90Uks Delfin Legionowo59.82
21BUKOWSKI-MATZ, Mateusz95K.S.Warta Poznań1:01.06
22ROGUSKI, Bartłomiej93Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:01.09
23PRZYBYSZ, Adam95Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:01.24
24JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź1:01.27
25JARZYŃSKI, Wojciech91Azs-Ułpł Łódź1:01.27
26AUGUSTYNIAK, Kevin, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk1:01.49
27PIETRZYK, Patryk92MKP Słowianka Gorzów WLKP1:01.54
28CHOJAK, Rafał SWR95KS Wisła Puławy1:01.74
29MORAWSKI, Jakub SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk1:01.85
30KAMIŃSKI, Szymon92K.S.Warta Poznań1:02.11
31MICHAŁKOWSKI, Marek91KU AZS UAM Poznań1:02.19
32WIŚNIEWSKI, Wiktor95KP MZOS Płock1:02.29
33OSSES, Arkadiusz95K.S.Warta Poznań1:02.50
34GOLIŃSKI, Patryk97Buks Warszawa1:02.55
35SZER, Michał95Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno1:02.64
36STEFANIAK, Jakub95UKS 9 Kalisz1:02.87
37CZERWINSKI, Dawid97KS AZS-AWFiS Gdańsk1:02.91
38BARTOSZEK, Jarosław97MKP Słowianka Gorzów1:02.94
39HADAŚ, Mateusz96K.S.Warta Poznań1:02.94
40KOZAKIEWICZ, Jan96UKS "GIM 92 Ursynów"1:03.03
41ŻEBROWSKI, Juliusz91KU AZS UAM Poznań1:03.16
42KUKLA-KUKLEWICZ, Michał95KP MZOS Płock1:03.39
43WAWRZYNIAK, Michał96KP Astromal Akwawit Leszno1:04.17
44SALIK, Jakub96MKS Juvenia Wrocław1:04.21
45STOLARSKI, Marcin96Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:04.24
46ŚRODEK, Arkadiusz96MTP Lublinianka Lublin1:04.75
47MARKOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów1:04.88
48SUCHAN, Jan97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki1:05.52
49DRZYZGA, Oskar98Slask Wroclaw1:06.11
50SZCZUTKOWSKI, Robert98Slask Wroclaw1:06.43
51BAGROWSKI, Karol96MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.80
52JANUSZANIS, Jakub98MUKS"Olimpijczyk" Suwalki1:06.89
53OKUPNIK, Jakub98Slask Wroclaw1:07.10
54SÓWKA, Denis98DOKiS VEGA Dobrodzień1:07.71
55CWALINA, Piotr98Slask Wroclaw1:09.42
56CHRZANOWSKI, Damian98KP MZOS Płock1:09.56
57SZYDŁOWSKI, Kamil98KP Astromal Akwawit Leszno1:09.69
58JAWORSKI, Norbert98MUKS UNIA Busko-Zdrój1:09.94
59LIPIŃSKI, Kacper98Slask Wroclaw1:10.13
60KAŹMIERCZAK, Marcin98KP Astromal Akwawit Leszno1:17.17
61ZIELINSKI, Beniamin98KP Astromal Akwawit Leszno1:17.30
62KRZEWIŃSKI, Patryk96MUKS Piętnastka BydgoszczNT
63KALINOWSKI, Mateusz97KP Astromal Akwawit LesznoNT
64WAŚCIŃSKI, Konrad98KP Astromal Akwawit LesznoNT
65KAŹMIERCZAK, Jakub98KP Astromal Akwawit LesznoNT
66KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM PoznańNT
67STERCZYŃSKI, Jakub88KU AZS UAM PoznańNT
68ZAWADA, Mateusz92KS AZS-AWFiS GdańskNT
69SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" WarszawaNT
70RYKOWSKI, Piotr94Klub Sportowy PosnaniaNT
71MARCINIAK, Konrad95Klub Sportowy PosnaniaNT
72BARGLOWSKI, Mateusz98UKS Siódemka BrodnicaNT
73BIAŁEK, Piotr92K.S.Warta PoznańNT
74BOR, Radosław SZG93KORNER Zielona GóraNT


<< TOP >>
Konkurencja 35
2012-11-25
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1SZCZEPANIAK, Karolina92AZS AWF Katowice4:06.45
2KILIJAŃSKA, Donata SSz95KS KSZO Ostrowiec Św4:08.04
3SOKOŁOWSKA, Diana SK96Juvenia Białystok4:12.05
4BERNAT, Aleksandra90K.S.Warta Poznań4:12.58
5ŻUKOWSKA, Paula93MKS Juvenia Wrocław4:12.73
6BURSKA, Justyna95UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki4:15.71
7WASILEWSKA, Barbara94LKS"OMEGA"Kleszczów4:16.93
8SZCZYTKO, Alicja95MUKS"Olimpijczyk" Suwalki4:17.45
9WIKIEŁ, Manuela92AZS UWM Olsztyn4:17.91
10KOWALSKA, Agata93AZS AWF Warszawa4:17.94
11CZERNIAK, Monika92AZS UWM Olsztyn4:18.12
12ZACHOSZCZ, Joanna93AZS UWM Olsztyn4:18.65
13KARPISZ, Milena97UKS "Piątka" Konstantynów Łódzki4:19.65
14NIENAŁTOWSKA, Natalia SO96MKS Polonia Warszawa4:20.26
15CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań4:22.10
16MAGNER, Agata SK97MKS Jordan Kraków4:23.40
17WOŁOSZYN, Sonia95KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:24.53
18NAZIĘBŁO, Klaudia93MKS Juvenia Wrocław4:27.10
19POŻAROWSZCZYK, Beata91MKS Juvenia Wrocław4:27.24
20GRZEGORCZYK, Izabella93KS Posnania Poznań4:28.45
21MACIUCH, Karolina96DOKiS VEGA Dobrodzień4:29.53
22HALAGIERA, Joanna96MKP Słowianka Gorzów WLKP4:30.46
23TCHÓRZ, Alicja92MKS Juvenia Wrocław4:31.60
24WÓJCIK, Claudia97KS Warta Poznań4:32.10
25LEWANDOWSKA, Kamila SG95KS AZS-AWFiS Gdańsk4:33.04
26ZIĘBA, Katarzyna97KORNER Zielona Góra4:33.17
27EJNIK, Sylwia94KP MZOS Płock4:35.35
28NOWACKA, Aleksandra90AZS AWF Warszawa4:37.08
29NIKLARZ, Maria97UKS Ruch Grudziądz4:39.66
30OLSZEWSKA, Nikola98MTS Kwidzyn4:40.33
31ZAWOLIK, Wiktoria97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:40.64
32FILIPIAK, Wiktoria97KS Warta Poznań4:40.69
33SZYMAŃSKA, Monika96LKS"OMEGA"Kleszczów4:41.11
34JAROCHA, Wiktoria98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:42.42
35MACHULA, Sara98KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:42.97
36MAZUR, Maja98Salos Cortile4:46.32
37LESZCZYŃSKA, Zofia98KP MZOS Płock4:48.83
38WALCZAK, Katarzyna97KS Warta Poznań4:49.01
39NIEMCZYK, Mirosława95KORNER Zielona Góra4:50.84
40POPŁONYK, Aleksandra98UKS 9 Kalisz4:53.65
41KRZYŻAN, Maria98KS Warta Poznań4:55.14
42KIT, Zuzanna97UKS 9 Kalisz4:56.77
43BUCZKOWSKA, Katarzyna96KORNER Zielona Góra4:59.07
44STAWARZ, Sandra98Slask Wroclaw5:08.51
45WORONIECKA, Dominika96MUKS Piętnastka BydgoszczNT
46RODZIEWICZ, Ewa94MTP KORMORAN OlsztynNT
47BARTOSZEK, Joanna SWR96AZS-AWF KatowiceNT
48HACZKIEWICZ, Paulina SZG97KORNER Zielona GóraNT


<< TOP >>
Konkurencja 36
2012-11-25
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Lista zgłoszeń


Rok ur.
1ZABOROWSKI, Filip SSz94MKP Szczecin3:46.21
2SZUBA, Michał93Slask Wroclaw3:46.88
3KACZMARSKI, Marcin SSz94KS KSZO Ostrowiec Św3:48.41
4PIELOWSKI, Krzysztof91AZS UWM Olsztyn3:48.77
5ŚWITKOWSKI, Jan94Skarpa Lublin3:49.46
6BUJOCZEK, Filip94Slask Wroclaw3:50.82
7ZONIUK, Maciej94Slask Wroclaw3:51.47
8KLICH, Kacper94AZS AWF Katowice3:51.49
9ZACZYŃSKI, Karol91AZS AWF Katowice3:52.62
10BOROWICZ SKONECZNY, Sylwester92AZS UWM Olsztyn3:52.90
11FURTEK, Paweł SSz95WKS Śląsk Wrocław3:53.63
12WYSOCZYŃSKI, Mateusz SZG93MKS Jordan Kraków3:53.81
13HURA, Bartosz91AZS UWM Olsztyn3:54.27
14TOWAREK, Sebastian93Slask Wroclaw3:55.85
15PIÓRO, Artur91AZS AWF Katowice3:56.82
16SZARLIŃSKI, Filip92UKS "G-8 Bielany" Warszawa3:57.16
17DUBIEL, Adam93MTP Lublinianka Lublin3:57.16
18CZARNOTA, Mateusz91UKP Unia Oświęcim3:57.32
19RŻYSKI, Marcin94AZS UWM Olsztyn3:58.55
20KUBKOWSKI, Bartłomiej95Slask Wroclaw3:58.85
21KAWĘCKI, Radosław91KORNER Zielona Góra3:58.98
22STOKARSKI, Marek92AZS AWF Warszawa3:59.07
23URBANIAK, Jan95K.S.Warta Poznań3:59.99
24CIESIELSKI, Filip96MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:00.34
25SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz4:00.76
26SMEJA, Sławomir94Mks - Astoria Bydgoszcz4:00.76
27OPALSKI, Marcin93UKS "GIM 92 Ursynów"4:01.70
28GOŻDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań4:03.04
29JASZEWSKI, Marcin96AZS AWF Warszawa4:03.98
30DYTKOWSKI, Jan97KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:05.08
31PIETRZAK, Dawid97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:06.98
32HORAŁA, Damian96K.S.Warta Poznań4:07.94
33HOFFMANN, Robert95T.S.Olimpia Poznań4:08.54
34KSIĄŻEK, Sebastian96KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:09.20
35MAJEWSKI, Lukasz96MKP Słowianka Gorzów WLKP4:09.24
36RUTKOWSKI, Krzysztof96MTP Lublinianka Lublin4:09.44
37BAGROWSKI, Karol96MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:10.25
38KOŚCIELAK, Adam96K.S.Warta Poznań4:10.69
39KRYCIA, Mateusz96KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:10.97
40BRODOWSKI, Jakub97MKP Słowianka Gorzów4:11.07
41ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia4:11.48
42SKIERKA, Jakub98UKS Trops Kartuzy4:11.68
43SZEWCZYK, Arkadiusz SWR95Fala Niepołomice4:13.86
44MIELCZAREK, Filip96EKS"SKRA"Bełchatów4:14.75
45BRUCHAJZER, Dominik97KP MZOS Płock4:14.90
46ŻURAWICZ, Mateusz97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:15.25
47MUZYCZUK, Adrian SSz95MKP Szczecin4:16.10
48CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz4:16.79
49CIĘŻKI, Bartosz94Mks - Astoria Bydgoszcz4:16.79
50JASZCZAK, Wiktor97Slask Wroclaw4:17.11
51STERNAK, Piotr98KP MZOS Płock4:17.12
52RADUCKI, Arkadiusz97KS Warta Poznań4:17.51
53SALIK, Jakub96MKS Juvenia Wrocław4:18.73
54KONOPKA, Mateusz97KS Delfin Gdynia4:20.14
55KUŹMA, Bartosz98Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki4:20.95
56SKRZYPCZAK, Filip97MKP Słowianka Gorzów4:21.85
57PIETRZAK, Krzysztof96KS Delfin Gdynia4:22.85
58KWIATKOWSKI, Krzysztof97MTKP Delfin Toruń4:23.98
59DULSKI, Piotr96KS Posnania Poznań4:25.63
60NOWAK, Mateusz98MKS Neptun Staragard Szcz4:27.07
61BRZEZIŃSKI, Jakub97Młodzieżowy Klub Sportowy Piaseczno4:27.46
62STILLER, Piotr, SG96UKS Dwójka Morena Gdańsk4:28.18
63MASŁOWSKI, Mateusz98Slask Wroclaw4:33.26
64GRZYMSKI, Mateusz98Slask Wroclaw4:34.33
65GNIAZDOWSKI, Jerzy96WODNIK Rawicz4:34.91
66PAWLAK, Tomasz95Uczniowski Klub Sportowy Trójka Środa Wlkp4:35.87
67MAŃCZAK, Błażej98KS Delfin Gdynia4:36.06
68PLUTA, Piotr97KORNER Zielona Góra4:36.78
69HODUR, Filip97Klub Sportowy "1" Ożarów Mazowiecki4:37.18
70URBAŃSKI, Michał97MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:39.65
71SKORULSKI, Jakub97MMKS Kędzierzyn-Koźle4:40.96
72JARASZKIEWICZ, Bartosz96Klub Sportowy Posnania4:41.84
73OKUPNIK, Jakub98Slask Wroclaw4:45.26
74KORBANEK, Piotr98KS Warta Poznań4:45.46
75TUREK, Maksymilian98Slask Wroclaw4:49.08
76WIERDAK, Michał98Slask Wroclaw4:50.45
77KUCZMA, Jędrzej98Slask Wroclaw4:53.01
78BORUCKI, Patryk98KS Warta Poznań4:53.66
79SZCZUTKOWSKI, Robert98Slask Wroclaw5:00.03
80JARONI, Karol98KS Warta Poznań5:13.18
81KRUK, Tomasz98KP Astromal Akwawit Leszno5:29.10
82WYPYCH, Filip91Mks "Trójka" ŁódźNT
83DALECKI, Łukasz95Slask WroclawNT
84MAJCHRZAK, Kacper92K.S.Warta PoznańNT
85BUCZKOWSKI, Kamil96KORNER Zielona GóraNT
86KOŁODZIEJSKI, Filip96KORNER Zielona GóraNT